>

KÜLTÜR-SANAT

Aile Arasında’nın Galası Gerçekleştirildi

Yılın en iyi aile komedisi...
 
   
 
 
     

1 Aralık’ta vizyona girecek olan komedinin güçlü kalemi Gülse Birsel’in ilk sinema filmi “Aile Arasında”nın galası geçtiğimiz akşam Kanyon AVM Cinemaximum sinemaları’nda gerçekleştirildi.

Salonlar hınca hınç dolarken gala ünlü isimlerin katılımı ile renklendi.

Filmin oyuncuları; Engin Günaydın, Demet Evgar, Gülse Birsel, Devrim Yakut, Erdal Özyağcılar, Derya Karadaş, Fatih Artman, Su Kutlu, Deniz Hamzaoğlu, Ayta Sözeri, Devin Özgür Çınar, Erdal Cindoruk ve Arif Erkin’in tam kadro hazır bulunduğu galaya birbirinden renkli isimler katıldı.

İZLEYENLERDEN ÇIKAN TEK YORUM : TARTIŞMASIZ YILIN EN KOMİK FİLMİ

Gupse Özay, Sarp Apak ve eşi Bengisu Apak, Can Bonomo, Songül Öden, Doğan Rutkay ve eşi Kerimcan Kamal, Serdar Erener, Nil Karaibrahimgil, Ercan Saatçi ve eşi, Eda Ece, Kerem Tunçeri, Haki Biçici, Şebnem Dönmez, Emre Karayel, Şahin Irmak ve sevgili, Kıvanç Baran Arslan ve sevgilisi, Gökhan Keser, Güliz Ayla, Mahmut Tuncer, Şinasi Yurtsever, , Hale Sürel, Bülent Emrah Parlak, Aylin Kontante, Meltem Yılmazkaya, Özge Özder ve sevgilisi Sinan Güleryüz, Fatih Özkan, Aksan Bonfil, Pelin Öztekin ve sevgilisi ile Seray Sever‘in de konuklar arasında olduğu davetlilerin filmi izledikten sonra yaptığı tek ve ortak yorum “gülmekten gözlerimizden yaş geldi” oldu.

ÇEKİM ANILARI BİLE GÜLDÜRDÜ…

İzleme öncesi basın mensuplarının karşısına geçip sorularını yanıtlayan oyuncular basın mensuplarıyla galanın heyecanını paylaştılar;

Gülse Birsel, 29 yıl sonra Aile Arasında ile beyazperdeye dönen Erdal Özyağcılar’ı tam 4 saatte ikna ettiğini anlatırken, “Çekimler esnasında paylaşabileceğiniz anınız var mı?” sorusuna Erdal Özyağcılar; “Engin’e kafa attım. Fatih Artman’ın da sakat ayağına bastım, daha ne olsun” diye cevapladı. Demet Evgar ise “Sette hastalandım, Engin’e Ozan (Açıktan) benim çok yakın arkadaşımdır bizi erken gönderecektir” dedim. “Ama o iş pek öyle olmadı gece başlayan çekimler bittiğinde sabah trafiğine kalmıştık” dediğinde basın mensupları da kahkahalarına hakim olamadılar.

Filmin yönetmeni Ozan Açıktan ise “Bu filmin en havalı elemanı benim şu anda. Çünkü bütün oyuncu arkadaşlarım bu filmi şimdi ilk kez izleyecekler. Oysa ilk ben izledim hatta Gülse ile birkaç kez izledik. Komik ve eğlenceli bir film. Sizin kahkahalarınız karar verecek filme. Oyuncularımızın beğenisi benim için çok önemli. Tabii ki bir gişe beklentimiz var. Komik ve iyi bir film yaptığımızı düşünüyoruz. Bu ikisi zor bulunuyor. Bu ikisini birarada bulmak isteyen seyircilerin sahip çıkacağı bir film yaptığımızı düşünüyoruz.” dedi.

Bu yıl eğitimdeki 50. Yılını gururla kutlayan Bahçeşehir Koleji’nin ana sponsorluğunda gerçekleşen galanın ardından salonlardan çıkan seyircilerin hala kahkahalarına hakim olmadıkları ve filmin repliklerini tekrar etmeleri dikkatlerden kaçmadı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>