>

MODA - STİL

Nocturne x Hande Erçel’den Romantik Bir Keşif Hikayesi

Marka yüzü Hande Erçel’in yer aldığı yeni reklam filmiyle İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunun genç ve dinamik çizgisini romantik bir kurguyla gözler önüne seriyor.
 
   
 
 
     

Nocturne, başarılı oyuncu Hande Erçel’in rol aldığı dikkat çekici reklam filmiyle yaza merhaba diyor. Nocturne’ün sevgi ve güvenle büyüyen ve her sene ses getiren Hande Erçel birlikteliğinin beşinci sezonunda, İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu’nda en çarpıcı desenleri modern ve dinamik stil dokunuşlarıyla buluşturuyor. Marka DNA’sına işlenen Nocturne x Hande Erçel, sizi yeni sezonda romantik bir dünyayı keşfetmeye davet ediyor.

Sıra dışı bir arzu nesnesi yaratma hayaliyle kurgulanan ve feminen siluetlerin göz alıcı detaylarla buluştuğu filmde, Erçel bir arayış hikayesiyle karşınıza çıkıyor. Hayali yollara eşlik eden çarpıcı kırmızı bir otobüs içinde şehrin boş sokaklarını keşfederken grafik bir rüya kurgusu dikkat çekiyor. Hande Erçel'in bu temsili rüyadaki başrolü Nocturne’ün çabasız, modern ve ters köşe romantizm kodlarıyla buluşuyor.

İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonunda lüks ve konforu bir araya getiren spor şık görünümler, pastel renklerin hâkim olduğu romantik formlar dikkat çekiyor. Etnik desenlerin özgür ruhundan referansla yaratılmak istenen güçlü ve kendinden emin duruş, tüm kadınlara ilham olmaya devam ediyor. “Nocturne benim için sınırları zorlamak, yeniliklere açık olmak!” sözleriyle özgün ve tutkulu Nocturne kadının stilini ortaya koyan Hande Erçel, yaz boyunca herkesi şehirde bir yaz rüyasına davet ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=emZPl8sUk-c

Reklam Filmi Krediler:
Yönetmenler: Can Esat Yalkın & Eymen Topçuoğlu
Görüntü Yönetmeni: Alican Akgün
Prodüksiyon Amiri: Barış Çetin
Prodüksiyon: Noe Projects
Müzik: Persenk Music
Vokal: Seda Erciyes
Fotoğraf Çekimi Krediler:
Kreatif Direktör: September Company
Fotoğraf: Emre Doğru
Styling: Mahizer Aytaş
Prodüksiyon: Subb Studio - Armağan Merve Bilgin
Prop Styling: Ait İstanbul - Eylül Günaydınlar
Saç: Nuri Şekerci
Makyaj: Ali Rıza Özdemir 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>