>

MODA - STİL

Ofislerin sıradanlığına baş kaldırın.

Journey, 2007 Sonbahar-Kış koleksiyonuyla yeni sezona merhaba dedi.
 
   
 
 
     
Journey’nin Sonbahar- Kış koleksiyonunda birbirinden farklı renk ve model yer alıyor. Tasarımlarının yanı sıra kalıpları ile de dikkat çeken ürünler arasında bu sezonda, pantolon ceket ve etek ceket takımlar dikkat çekiyor.


Kışın kasvetine ve ofislerin sıradanlığına baş kaldıran koleksiyonda, iş kadınına yönelik birçok ürün yer alıyor. Takım elbiselerdeki iddiasını bu sezonda koruyan Journey’de, klasik takımların yanı sıra asimetrik kesimler, saten kuşaklar, şal yakalar ve büzgülerle hareketlendirilen takımlar da şıklık ve rahatlık sunuyor.


Yumuşak flaneller, kullanışlı pamuklular, dokulu yünlü kumaşlar, ipeksi kadifeler ve satenlerin ön planda olduğu koleksiyonda sezonun renkeri ise yeşil, mor, vazgeçilmez siyah ve tonları.

Kısa ceketler, kalem etekler, sigara pantolonlar bu yılın öne çıkan parçaları.


Koleksiyonda ayrıca çeşit, detay ve desen yönünden oldukça fazla seçeneği bulanan gömlekler, parlak taşlı aksesuarlarla bezenmiş, fiyonk ve kuşaklarla zenginleştirilmiş. Birbirinden farklı etek ve pantolonla kombin yapabileceğiniz gömlek ve bluzlar, gündüz ve gece seçimleriniz için şıklık sunuyor.


Koleksiyonda dikkat çeken diğer bir nokta ise satenin bu sezon da kadınları kuşatacak olması. Yumuşak dokusu ve parlak renkleriyle, doğanın renklerinin solduğu kış günlerine canlılık saten gömlekler, bluzlar ve saten elbiseler bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>