>

MODA - STİL

Oksiart'tan Haziran sürprizi

Gümüşsuyu’nda bulunan Oksiart’tan yaza formda girmek isteyenleri Haziran'da sürprizler bekliyor.
 
   
 
 
     

Oksiart’ın son yeniliği, ozon sauna terapisi... Gümüşsuyu’nda bulunan merkezden, LPG, Karboksiterapi, Accent cihazı gibi uygulamalardan herhangi birini paket olarak satın alanlar, 6 seansta, 5 kiloya kadar zayıflamayı sağlayan ozon tedavisi ile tanışma fırsatını yakalayacaklar.

Yaz aylarına girerken, güzel bir yüze, bakımlı bir vücuda sahip olmak isteyen hanımlara müjde! Taksim Gümüşsuyu’nda, tecrübeli ve uzman doktor kadrosuyla faaliyete başlayan Oksiart, Mayıs ve Haziran aylarına özel bir kampanya başlattı.

Tiyatrocu Bilge Şen, Derya Baykal, Oya İnci, oyuncu Sema Öztürk ve manken Nefise Karatay gibi ünlülerin de tercihi olan merkez, LPG, Karboksiterapi gibi yaygın kullanılan medikal uygulamaların yanı sıra radyo frekans dalgaları ile vücudu toparlama etkisine sahip Accent cihazı gibi yeni yöntemlerin de ilk uygulayıcısı.

Oksiart’ta, mezoterapi, LPG, Karboksiterapi, Accent cihazı gibi medikal estetik uygulamalarından birini paket olarak satın alanları, Mayıs-Haziran ayları boyunca, yaza özel bir güzellik sürprizi bekliyor: Merkezin konukları, 6 seans boyunca, zayıflamaya destek olan rahatlatıcı Ozon Sauna’ya girme şansı yakalayacaklar. Uygulama, güneş mevsimine fit bir görünümle girmek isteyenlere, yeni ozon sauna terapisi ile tanışmak için hoş bir fırsat sunuyor.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>