>

MODA - STİL

Omni-Heat™ Helix ile Soğuk Havada En Doğru Sıcaklık İçin Isı Düzenlemesi!

Üstün teknolojileriyle açık hava aktivitelerini keyifli hale getiren markanın Omni-Heat™ Helix Koleksiyonu ile zorlu koşullarda en doğru sıcaklığı yakalayın!
 
   
 
 
     

Soğuk havalarda sıcak kalmayı ve rahat hissetmeyi sağlayan yenilikçi teknolojiler geliştiren Columbia, yeni teknolojisi Omni-Heat™ Helix ile endüstride bir ilke imza atıyor. Omni-Heat™ Helix soğuk hava koşullarında en doğru seviyede ısı sağlamak amacıyla yüksek verimli yalıtım hücrelerini kullanıyor. Hücresel yapı hava boşluğu oluşturarak nem kontrolü ve ek hava akışı sağlıyor. Zirveye çıkarken ısıyı yönetmek, zirveden aşağı inerken sıcak tutmak için Omni-Heat™ Helix yalıtım hücreleri mükemmel ısı düzenlemesi sağlıyor.Outdoor Tracks™ Yarım Fermuarlı Polar Üst hem soğuk hava koşullarına karşı koruyan hem de uzun süre boyunca terlemeyi önleyen teknolojileri ile rahat bir gün geçirmenize yardımcı oluyor. Estetik bir görünüme sahip olan bu modelde kullanılan teknolojiler, ısı verimliliğini artırarak maksimum performans sunuyor. İç astarında yer alan Omni-Heat™ Helix teknolojili yüksek verimli yalıtım hücreleri en doğru seviye ısı sağlayarak hem sıcak hem ferah kalmanızı sağlıyor. Yarım fermuarlı yapısı şık bir görünüm elde etmenize destek olurken fermuarlı göğüs cebi fonksiyonel bir kullanım sağlıyor.

Omni-Heat™ Helix teknolojili polar üstler, uzun kollu tişörtler, eldiven ve bereler columbia.com.tr ve Columbia Mağazalarında sizleri bekliyor.

Aktif yaşam tutkunlarının vazgeçilmez markası Columbia, hayatın her alanında outdoor tutkunlarına konfor sağlıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>