>

MODA - STİL

Oscar Partisi’nde Messika Mücevherleri Göz Kamaştırdı

Oscar partisi’nde Messika şıklığı…
 
   
 
 
     

Hollywood'un ünlü isimleri, 2024 Vanity Fair Oscar Partisi'nde Messika mücevherleriyle kırmızı halıya ışıltı kattı. Oscar Ödülleri sonrasında Vanity Fair tarafından düzenlenen partide Sydney Sweeney, toplamda neredeyse 63 kırat ağırlığındaki Messika setiyle davetlileri büyüledi. Üç sıralı muhteşem bir kolye ve ışıltılı pırlanta küpeleri kapsayan olağanüstü takım, ödül gecesine özel olarak tasarlandı. Benzersiz tasarımıyla dikkat çeken kolye; genç aktrisin boyun çizgisini mükemmel bir şekilde vurgulamanın yanı sıra, heykelsi bir silüete sahip dökümlü elbisesini de kusursuzca tamamladı.MODERN RETRO ŞIKLIĞI

Hollywood’un en popüler genç aktrislerinden Sydney Sweeney, daha önce Cannes ve Hollywood partilerinde Messika tasarımlarını taşımıştı. Euphoria dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Sweeney, o zamandan itibaren birçok önemli yapımda roller üstlendi ve kendi yapım şirketini kurdu.

Sweeney, Messika ile ilgili düşüncelerini şöyle özetliyor: “Messika’nın beni en çok etkileyen özelliği, sürekli üzerine yeni bir şeyler kattığı kreatif tasarım anlayışıyla her defasında unutulmaz anlar yaratması.”

Messika'nın Kurucusu ve Artistik Direktörü Valérie Messika ise aktris hakkındaki görüşlerini şu cümleleriyle paylaşıyor: “Sydney çok şaşırtıcı. Hem hafif 60’lar cazibesini yansıtan bir havası var hem de tam yaşının kadını. Özgür, iletişimi kuvvetli ve son derece dinamik biri. Tıpkı Messika gibi, tamamen çağın ruhunu yansıtıyor.”


DÖNGÜSEL RİTİM

Sydney Sweeney’in şıklığını artırmak amacıyla Messika, iki olağanüstü pırlantayı içeren sıralı bir kolye dizayn etti: 17.04 kırat ters armut kesim pırlanta ve 18.88 kırat oval kesim pırlanta. Söz konusu 2024 Oscar Ödülleri partisinde iki büyüleyici taş, Oscar’ın özel kırmızı halı etkinliğinde gecenin nadide yıldızları olarak parladı.

Genç aktrisin eşsiz anlarına eşlik eden özel tasarım için Valérie Messika, genç sanatçının çarpıcı aurasını destekleyerek dayanılmaz bir çekicilik uyandıran sonsuz ışık zincirlerine hayat verdi. Baş döndüren bu ritim, yamuk şekilleri ve parlak armut kesim pırlantalar ile taçlandırıldı.

Böylece Messika ve Sydney Sweeney, 2024 Oscar Ödülleri partisinde eşsiz bir pırlanta kreasyonunu ortaya çıkardı.
 
Amerikalı aktris Nina Dobrev, Messika yüksek mücevherlerinden Pulsation gri inci kolyesi, Wild Moon ve Saguaro yüzükleri ile dikkatleri üzerine topladı.

Model Emily Ratajkowski, partinin kırmızı halısında Diamond Equalizer yüksek mücevher küpeleriyle göz alıcı bir duruş sergiledi.

Amerikalı şarkıcı Kelly Rowland, Messika Move Tie kolyesi ve yüksek mücevher segmentinden Bright Momentum küpeleriyle görkemli bir görünüm sundu.

Serena Williams, Kate Moss Exotic Charm kolyesi ve Night Owl küpeleriyle heykelsi bir görünümle kırmızı halıda boy gösterdi.

Aktris Lily Rabe, Messika Born to be Wild koleksiyonundan Desert Bloom yüksek mücevher küpeleriyle Vanity Fair Oscar Partisi'nde kameralara yansıdı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>