>

MODA - STİL

Akay 2015 Gelinlik Koleksiyonu

Her çizgisinde ilgiyi, her dokunuşunda duyguyu hissedersiniz... ‘Akay ` Evet demeden önce`
 
   
 
 
     

1974 yılından beri özgün modelleri ile orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonları ile gelinlik denince ilk akla gelen isim ‘AKAY’….

‘AKAY’ ,yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Baş tasarımcısı Sezanur Akay’ın tasarımcılığıyla 40 yılı aşkın tecrübesi ile ‘ Her güzel gelinlik güzel olmaz’ anlayışıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen ‘Akay’ modern ve romantik çizgisi, ödünsüz ve rakipsiz kalite anlayışıyla gelin adaylarına hizmet vermeye devam ediyor. Onbinlerce unutulmaz gelinliğe imza atan ‘Akay’ hayatınızın bu en önemli günü için, en özel ve en titiz servis anlayışını bir kurum felsefesi haline getiriyor.
 Bu sezon koleksiyonda, dantel, gupur ve tul ağırlıkta… Renklerde ise mavi ve açık pudra göze çarpıyor. Sırt detayları, dantel kollar , demonte askılar, balık modeller çok revaçta.. Bir süpriz olarak da gelinlerin after party’lerinde de Akay çıklığının devamının sağlanması için mini olabilen gelinlikler de yer alıyor…

Her tarza göre kişiye özel tasarım


Yeni sezon trendler, modası geçmeyen gelinlikler, trend gelinlik modelleri…. Klasik, modern veya vintage? Hangisi sizin hayaliniz? Sade düz bir tasarımla kuğu gibi narinleşmek, Pudra ve Mavinin tonlarıyla romantik renkli alternatifli çizgilerle neşeli, Işıl ışıl payetlerle yıldızlaşmak, fransız dantel ve tülleriyle zarafetin farklılaştırdığı asillik… Her zevke uygun tasarım alternatifleri ile ‘AKAY’ sizin için hazırlıyor…


Müşteri İlişkileri

Müşteri memnuniyetini ve sağlıklı mutlu iletişimi ilk planda tutan ‘Akay’, gelin adaylarıyla gerçekleştirdiği görüşmelerde, gelinin tarzını, hayalini, vücut yapısını ve düğün konseptinden dekor detaylarına kadar baz alıp gelinlik tarz ve stilinin gelinin rüyalarındaki gibi olmasını sağlıyor…. Siz hayal edin, ‘Akay’ gerçekleştirsin…

Aksesuar, Abiye, Ayakkabı

Gelinlik dünyasının dev markası ‘Akay’, her sezon, gelinlik modeli ile hizmet vermesinin yanı sıra gelinliği tamamlayıcı geniş aksesuar koleksiyonu , ayakkabı, abiye ve nişanlık koleksiyonu da bulunuyor.

Tasarımcı İşbirlikleri


‘Akay’, Baş tasarımcısı Sezanur Akay'ın önderliğinde genç çizgiye sahip farklı tasarımcılar ile de işbirliği yapıyor...
Satış noktaları

‘Akay’, İstanbul’da Akay Erenköy Wedding Palace, Bağdat Caddesi Akay Wedding House, Kuyumcukent Akay Wedding House ve şehir dışındaki mağazalarındaki yaygın hizmet anlayışıyla, gelin adaylarının “en özel gününü” ‘EVET DEMEDEN ÖNCE’ paylaşmaya devam ediyor.


Uluslararası satış…

‘Akay’, Türkiye gelinlik sektörünü 40 yıllık tecrübesi ile yakından tanıyan, sektörün kültür ve tüketim zevklerini analiz ederek profesyonellerek zengin üretim altyapısını Türkiye ve yurt dışı sektörüne sunuyor. Her biri kendi alanlarında lider olan bu uluslararası firmaların uluslararası güçlü işbirliği ile ‘Akay’ Tasarımları yurtdışında da gelin adaylariyla… Akay’ın Suudi Arabistan, Kıbrıs ve Almanya’nın yanı sıra New York, Londra ve Dubai anlaşmaları da yolda…

‘Akay’, sektör lideri olmanın bilinciyle, yenilikçi ve modern çizgisini koruyarak, yaygın ve kaliteli hizmet anlayışını Türkiye ve yurtdışında geliştirmeye devam ediyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>