>

MODA - STİL

Özgür, sıradışı, kendine güvenen tasarımlar...

Herkesin bir hikayesi bir geçmişi vardır; önemli olan geride kalan hikayeye takılmak değil günün hikayesini yazabilmektir.
 
   
 
 
     
Çünkü dün masumduk, bugün büyüdük şimdi özgür ve asi ruhluyuz.

Hayatın sıradan yanlarına boyun eğmeyenlerin markası olarak kendini tanımlayan LOTUS, sonbahar-kış 2004-2005 sezonu için tasarlanmış kolleksiyonlarında özgür, sıra dışı, kendine güvenen ve asi ruhunu yansıtmak isteyenlerin beğenisini toplayacak.

LOTUS’un özgür ve sıradışı tasarımları sonbahar sezonunun kendine ait özelliklerden ilham alınarak tasarlanmış. Sonbaharın dökülen yapraklarındaki yıpranmışlık blue jean’lere de yansıtılmış. Bu sezon bütün blue jeanlar naturel eskitilmiş görüntüsü ile sokaklarda.


Kolleksiyonda öne çıkan öğeler arasında streç blue jeanlar, motorsikletçi ceketleri ve ejderhalarla süslü üstler oluşturuyor. Bu sezon hem kadınlar hem de erkekler adeta motorsiklet pistindeymiş gibi bir görüntü oluşturacaklar. Farklı renklerden oluşan ürün gruplarından Blue jeanlarda mavi ile siyah hakim iken üst gruplarda oranj, mavi, yeşil tonları hakim.

Peşin Peşin alıp Taksit Taksit ödeyin

500’e yakın model çeşitleriyle LOTUS her yaştan insana hitap edebilen zengin kolleksiyonuyla bu bayram ‘olmazsa olmaz’larınız arasında olacak.
LOTUS mağazalarından hangisine giderseniz gidin bütün kredi kartlarına 6 eşit taksit hem de %20 indirim avantajıyla alışveriş yapıp taksit taksit ödeyebilirsiniz.

www.lotusjeans.comFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>