>

MODA - STİL

Pabetland’dan 100 Kişiye 100 Armağan!

Dekorasyonda öncü ve eşsiz yaklaşımını yıllardır sürdüren Pabetland, müşterilerine alış-veriş keyfinin yanısıra armağan yağmuru da sunuyor.
 
   
 
 
     
Dekorasyonda öncü ve eşsiz yaklaşımını yıllardır sürdüren Pabetland, müşterilerine alış-veriş keyfinin yanısıra armağan yağmuru da sunuyor. "100 kişi 100 armağan" kampanyası ile sonbahar aylarında bütün Pabetland müşterileri birbirinden güzel armağanlardan birini kazanma şansını elde ediyorlar.

Ağustos ayında başlayan kampanya çerçevesinde, Pabetland, PabetlandTrends ve Pabetland Ucuzluk mağazalarından alışveriş yapan herkes çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

Kampanya çekilişlerine katılmak için Pabetland içindeki kasalarda bulunan "100 kişi 100 armağan" formlarını doldurmak yeterli. Formlarda yer alan şans numaraları arasından belirlenecek talihliler armağanlarına kavuşacak.

Ev tekstilinden hediyelik eşyaya, mobilyadan züccaciyeye, halıdan aksesuara 40 bin çeşit ürünü bir arada sunan Pabetland ve bünyesindeki corner’lardan seçilmiş birbirinden güzel armağanları kazananlar Pabetland yetkilileri tarafından bilgilendirilecek ve armağanları kendilerine ulaştırılacak. Her ay armağan kazanan talihliler ayrıca www.pabetland.com sitesinde de açıklanacak.

Pabetland:
Büyükdere Cad. 57/1 Maslak - Tel: 285 21 85
www.pabetland.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>