>

MODA - STİL

Panço ve Pelerin Modasına Tam Gaz Devam…

Moda dünyasının bu sene de vazgeçemediği pançolara sizde geçen seni es geçtiyseniz bu sene gardırobunuzda mutlaka yer açmalısınız.
 
   
 
 
     

Pelerin ve pançolar ile bu kış da sıcak geçecek!

Bu sene tasarımcılar mı tembelleşti yoksa artık üretecek bir şey mi kalmadı bilinmez… Ama her sene bir önceki senenin tekrarı olmaya başladı gibi…

Geçen senenin en çarpıcı ve en tutulan parçaları bu sene artık elinizi attığınız her yerde…Her rengi ve farklı boyutları ile moda dünyasının bu sene de vazgeçemediği pançolara sizde geçen seni es geçtiyseniz bu sene gardırobunuzda mutlaka yer açmalısınız.

İster siz örün isterseniz hazır alın ama mutlaka bir pançonuz olsun…Omuzdan düğmeli, bağcıklı, kemerli ve bunun gibi birçok aksesuarla birlikte bildiğimiz panço ve pelerinler kullanışlı ve modern üstlere dönüşüyor.

En çok beğenilen pelerinler ise; tek omuzlu modeller. Aynı zaman da kürklü kumaşlardan tasarlanan pançolar da bu yılın trendleri arasında öne çıkıyor bulunuyor.

Her tip ve tarz kıyafet ile uyumlu olabilecek pançoların kısalarını işe giderken uzunlarını ise hafta sonları yağmur çizmelerinizin üzerine giyebilir ve 2011 modasını yakından takip ettiğinizi herkese ispatlayabilirsiniz…

Gözde Tura / Cosmoturk

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>