>

MODA - STİL

Pandemi Dönemi Hazır Gelinliklere İlgiyi Artırdı

2021 yılının trendi hazır gelinlikler...
 
   
 
 
     

Koronavirüs salgını, bütün tüketim alışkanlıklarında olduğu gibi evlilik alışverişinde de değişikliklere neden oldu. Aylar öncesinden başlayan ve üst üste prova edilerek hazırlanan kişiye özel dikim gelinlikler, yerini hazır gelinliklere bırakmaya başladı. www.hazirgelinlik.com web sitesi üzerinden satışa sunulan hazır gelinlikler, farklı stillere hitap eden model çeşitliliği ve fiyat avantajlarıyla gelinlerin satınalma tercihleri arasına girdi.

Geçtiğimiz yıl başlayan ve dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle binlerce çift evlilik hayalini 2021 yılına ertelemek zorunda kaldı. Kontrollü normalleşme süreci ile birlikte geçen yıl ertelenenler de eklenince, bu yıl düğün ve nikah organizasyonlarına talebin artacağı öngörülüyor. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle kısıtlamaların ve sokağa çıkma yasaklarının devam etmesi, evlilik hazırlıkları yapan çiftlerin alışverişlerini de kısıtlı sürede tamamlamaya yönlendiriyor. Bu nedenle evlilik alışverişlerinin büyük bir bölümü internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Aylar öncesinden başlayarak üst üste prova edilen ve törene hazır hale getirilen gelinlikler de yeni normal düzende internet üzerinden satışa sunuluyor.

Hazır giyimde kullanılan kalıplar gelinlik modellerine yansıtılıyor


Hazirgelinlik.com, gelinlik sektöründeki 25 yıllık butik hizmet anlayışını ve tecrübesini dijital mağazacılığa da taşıyor. Önceleri gelin adaylarının farklı günlere yayılan ve en az 3 prova sonucunda nikah veya düğün törenlerine teslim edilen gelinlikler, hazır giyimde kullanılan beden ölçülerinin gelinlik kalıplarına yansıtıldığı modeller ile gelin adaylarına sunuluyor. Dünyanın farklı ülkelerinde yıllardır tercih edilen ve pandemi nedeniyle hız kazanan internetten satın alma yöntemi, www.hazirgelinlik.com ’un kaliteli ve güvenilir alışveriş anlayışıyla gelin adaylarına sunuluyor.

Hazır gelinliklere ilgi arttı

Dünyada her geçen gün daha fazla sayıda gelin adayı tarafından ilgi gören online gelinlik satışı, Türkiye’de de www.hazirgelinlik.com web sitesi üzerinden gelin adaylarına ulaştırılıyor. Her tarza ve her bütçeye uygun olarak tasarlanan gelinlikler, ücretsiz kargo ile teslim ediliyor ve ihtiyaç olması halinde tadilatları da ücretsiz olarak yapılabiliyor. Kredi kartı ya da kapıda ödeme seçenekleri imkanı da tanıyan www.hazirgelinlik.com ‘da gelinliklerin yanı sıra gelinlik aksesuarları, nikah elbiseleri ve duvak modelleri de yer alıyor. Türkiye’nin her noktasına kargo ile ürün ulaştırılabilen www.hazirgelinlik.com ‘a tıklayan gelin adayları, beden ölçülerine ve vücut tipine uygun gelinlik modelini nasıl seçebileceklerine dair bilgilere de site üzerinden ulaşabiliyor.

En Yoğun Talep Kıbrıs, Hollanda ve Almanya’dan

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından sipariş alan www.hazirgelinlik.com ürün çeşitliliğini birkaç ay içinde 300’ün üzerinde farklı modele ulaştırmayı ve gelinlerin düğün günü şıklığında en pratik çözümü sunan ilk adres olmayı hedefliyor. İstanbul’da yaşayan gelin adaylarının anlaşmalı mağazalarda gidip görme imkanı bulduğu hazır gelinlikler, Türkiye’nin kargo ulaşabilen tüm il ve ilçelerinin yanısıra, Almanya, İngiltere, Kıbrıs, Fransa, Rusya ve Arap Ülkeleri’ne ulaşıyor. Şu anda yurtiçinde en çok talep İstanbul, Mersin, Hatay, Eskişehir, Diyarbakır, Mardin, Konya, Çanakkale, Edirne, Samsun ve Trabzon’dan, yurtdışında ise Kıbrıs, Hollanda ve Almanya’dan geliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>