>

SAÇ BAKIMI

AVON Advance Techniques Serisiyle Saçlar Güçlü ve Güzel!

Güzelliğe değer katan AVON’un Advance Techniques Serisi; yenilenen içeriği ve formülüyle, saçları güçlendiriyor ve canlılık kazandırıyor.
 
   
 
 
     

Seride farklı saç tiplerinin farklı problemlerini gidermek üzere geliştirilmiş özel ürünler bulunuyor. Burcu Esmersoy’un favorisi olan Supreme Oils Serisi, Macadamia, Kamelya, Badem, Üzüm Çekirdeği ve Marula’dan oluşan 5 değerli doğal yağı içeriyor; normal ve kuru saç tiplerini besleyip güçlendiriyor. Burcu Esmersoy’un komple bakım için tavsiye ettiği Kuru Saç Ucu Onarıcı Serum ise elmasların gücünden ve parlaklığından esinlenilen teknolojisi ile yıpranmış saç uçlarını düzgünleştiriyor.

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON’un mükemmel saç görünümü için geliştirdiği AVON Advance Techniques Serisi ürünleri, saçlara güç, canlılık ve ışıltı kazandırmak için pek çok çözüm önerisi sunuyor. Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için ambalaj tasarımı ve içeriğiyle yenilenen AVON Advance Techniques Serisi, günlük yaşamda çevre etkilerine maruz kalarak yıpranan saçların en büyük yardımcısı.

AVON Advance Techniques Yeni Supreme Oils Serisi, içeriğindeki macadamia, kamelya, badem, üzüm çekirdeği ve marula yağlarıyla saçları besliyor ve güçlendiriyor. Kullanıcıların %95’inin saçlarının güzellik salonundan çıkmış gibi bakımlı göründüğünü belirttiği* Supreme Oils Serisi, Burcu Esmersoy’un da tercihi. “Saçlarımın her zaman güzellik salonundan çıkmış gibi bakımlı görünmesini Supreme Oils ürünlerine borçluyum. Doğal yağlar içeren bu seri, kuru saçlarımın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor!” diyen Esmersoy, 5 doğal yağın birleşiminden oluşan bu seriyi herkese öneriyor.

AVON Advance Techniques Serisinin Ultimate Volume ürünleri, kolajen içeren formülüyle saçlara olağanüstü bir hacim kazandırıyor. Keratin Power Teknolojisi içeren Instant Repair 7 Serisi ise yıpranmış saçları derinlemesine onarıyor. Multi Shine Teknolojisi ile geliştirilmiş Daily Shine Serisi saçlarınızı göz alıcı bir parlaklığa kavuşturuyor. Son dönemin en favori yağlarından olan Argan içerikli 360 Nourishment Serisi de saçları kökten uca besliyor. Argan yağı, provitamin B5 ve E vitamini içeren seri ile saçlar ipeksi bir yumuşaklığa ve canlılığa kavuşuyor.

Saçlarınıza komple bakım yapmak için AVON Advance Techniques Serisi’ndeki saç serumları ile 5 kata kadar daha güçlü saçlar elde edebilirsiniz**. Kırılmalarda %83’e varan azalma*** ve %100’e varan parlaklık için AVON Advance Techniques Serumlar en doğru tercih.

AVON Advance Techniques Styling Yeni Şekillendirici Serisi, saçları yıpratıcı etkilerden uzak tutarak, uzun süre şeklini korumasını sağlıyor. Saçları ağırlaştırmadan parlaklığını arttırarak, ister düz, ister bukleli görüntülerle saçlara sağlıklı ve mükemmel bir görünüm veriyor.

AVON Advance Techniques Serisi içindeki yenilenen şık tasarımlı fırça ve taraklar ile saçlara istenilen şekli vermek artık çok kolay. Burcu Esmersoy’un, “Günlük kullanımda tercih ettiğim AVON’un Oval Saç Fırçası hem saçlarımı kolayca açıyor hem de onlara istediğim şekli veriyor.” diye bahsettiği seri, farklı saç modelleri yaratmak isteyenlere mükemmel sonuçlar sunuyor.

AVON Advance Techniques Serisi ile ilgili detaylı bilgi için www.AVON.com.tr adresini ziyaret edebilir, AVON Satış Temsilcileri’nizle iletişim kurarak AVON ürünlerini satın alabilirsiniz.

* Ürünler seri halinde kullanıldığında.
** Kırılmalara karşı.
***Tarama ve fırçalama kaynaklı.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>