>

MODA - STİL

Park’s Accessories İlk Konsept Mağazasını Açtı!

Park Bravo konsept mağazalarıyla büyümeye devam ediyor.
 
   
 
 
     

Cevahir Avm’de açtığı ilk Park’s Accessories mağazasıyla aksesuar alanındaki iddiasını kanıtladı. Park Bravo tasarımcılarının yaptıkları seyahatlerde, karşılaştıkları etnik, egzotik ve metropolitan hikayelerden esinlenerek oluşturdukları koleksiyon, ev aksesuarlarından takılara pek çok ürün çeşidiyle modaseverlerin beğenisine sunuldu.

35 m2’lik alanda Mimar Atan Bilim tarafından tasarlanan şık ve ilgi çekici dekoru, rengarenk ve farklı ürünleriyle Cevahir Avm’de açılan Park’s Accessories mağazasında, birbirinden güzel takılar, şapkalar ve fularların yanı sıra, evinizin olmazsa olmazı dekoratif aksesuarlar da yer alıyor. Renkli şamdanlar, yastıklar, retro çerçeveler, duvar saatleri... Kendiniz ve eviniz için onlarca farklı model aksesuarı Park’s Accessories mağazasında bulabilirsiniz.
 
Park’s by Park Bravo tekstil ürünlerinde olduğu gibi, Park’s Accessories de sıklıkla koleksiyonlarını yenileyerek sezonsal konsept çalışmalarını beğeninize sunacak. Park’s Accessories’ın ilgi çekici hikayeleri ile tanışmak için sizleri Cevahir Avm’deki ilk konsept mağazaya bekliyoruz.

Park Bravo Group markalarının tüm kampanya ve yarışmaları için Twitter ve Facebook adreslerini takip edebilirsiniz. www.facebook.com/parkbravo www.twitter.com/parkbravogroup

Pinterest: www.pinterest.com/parkbravogroup
Instagram: @parkbravogroup

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>