>

MODA - STİL

Doğu ve Güneydoğu’ya Eğitim Yardımı!

İpragaz; Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da ilköğretim okullarına yönelik başlattığı "11 ile 11 bin Kırtasiye Seti" kampanyasını tamamladı.
 
   
 
 
     
İpragaz’dan "11 İle 11 Bin Kırtasiye Seti" Kampanyası

Yıl sonunda tamamlanacak "Eğitim Seferberliği 2003" projesiyle tüketici odaklı eğitime verdiği önemi gösteren İpragaz; Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da ilköğretim okullarına yönelik başlattığı"11 ile 11 bin Kırtasiye Seti" kampanyasını tamamladı.

Enerji sektörünün önde gelen firmalarından İpragaz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da Van, Muş, Bitlis, Bingöl, Hakkari, Ağrı, Kars, Ardahan, Iğdır, Bayburt ve Mardin’de toplam 11 bin adet kırtasiye seti dağıttı.

"11 İle 11 bin Kırtasiye Seti" kampanyası kapsamında defter, boyama kalemi, kalem seti, kap, resim defteri, dosya gibi malzemelerden oluşan kırtasiye setinden her ilde 1000 adet dağıtım gerçekleştiren İpragaz, eğitime verdiği önemi gösterdi.

42 yıllık geçmişiyle sektörünün en köklü kuruluşu olan İpragaz’ın, geçtiğimiz aylarda tamamlanan "Eğitim Seferberliği 2003" projesiyle de, Türkiye çapında 2 bin bayi 4 bin bayi elemanı güvenli LPG kullanımı ve müşteri ilişkileri konularında kapsamlı eğitim gördü. "Eğitim Seferberliği 2003" projesiyle sektöre örnek olan İpragaz, tüketici odaklı eğitimlerine devam edecek.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>