>

KÜLTÜR-SANAT

Aile içi tiyatrosu

Eşlerin kendi aralarında geçen uyum ya da uyumsuzluk süreçlerini eğlenceli bir tanıma süreci ile keşfetmeye hazır mısınız?
 
   
 
 
     
Konu: Aile içi Tyatrosu
Yöneten: Dr. Adnan Tönel
Tarih: 10 Aralık 2007 Saat: 18.30
Yer: Yapıkredi Sermet Çifter Salonu

Bu atölye yalnızca evli çiftlere ya da adaylara açıktır. Atölyeye eşleri ile katılacak olan katılımcılar birlikteliklerinin ilk gününden başlayarak, kendi aralarında geçen uyum ya da uyumsuzluk süreçlerini eğlenceli bir tanıma süreci ile keşfedecekler ve eşlerinin farklı özelliklerini tanıma fırsatı bulabilecekler.

Göz kontağından, esnemeye kadar tüm öğrendiklerinizi, ileride misafirlerinize de gösterebilirsiniz.

Dünyanın birçok bölgesinde yaşanan kaos; nükleer silah gibi, ekonomik ve sosyo-politik açılardan bireyleri mutsuzluğa sürükleyip duruyor. Bireylerin büyük çoğunluğu bunalımlı kuşaklar yetiştiriyor. Mutlu yaşamın kapıları ya vahşi kapitalizmin pençesinde ya da terörün tehdidi altında insanın yüzüne kapanıyor. Oysa ki; Barış içinde yaşamanın yolunu aile içinde de kurabilmeliyiz.

YapıKredi Beyoğlu Sermet Çifter Salonunda 10 Aralık 2007 saat 18.30'da, Evli ya da aday çiftlerin iki saat boyunca çözümsel açıdan, hoşnut edici diyaloglarla oluşturacağı bir atölye onları bekliyor olacak.

AİLE İÇİ TİYATROSU

Daha önce 1992 yılında Türkiye'de ilk kez İtalyan Kültür Merkezi'nde Tiyatro Sporuda denen Otomatik Tiyatro kavramını gündeme getiren Dr.Adnan Tönel, bu kez de yine ilk kez, eş terapisi de denebilecek, Aile İçi Tiyatrosu Atölyesi verecek.
Kadın-erkek ilişkisini bütün boyutlarıyla ele alacak atölyede, güzel ve başarılı bir ilişkinin yaşamın her yönünde ve anında olabilmesi için dikkat edilmesi gereken noktalar doğaçlamalar üzerinden vurgulanacak, eşlerle sahnede betimlenecek.
Çözümleyici yönüyle; her çiftin, psikolojik açıdan görmesi gereken , iç görselliğiyle kadın-erkek ilişkisini boyutlandırmayı hedefleyen atölye, 21. yüzyıl, insan-toplum ilişkilerinin özel durumların dışında çağa ve insanlara mutluluk getirmediği sorunsalından hareketle düzenleniyor.

Kadın Erkek ilişkisinde her an tükenecekmişçesine ortaya çıkan durumları "sevgi" ile aşabilecek çiftlerin varedilmesini hedefleyen atölye, aynı zamanda aile içi serüvenini izlemenin, sarsıcı da olsa, etkili olacağı kanaatinde. Dr. Adnan TÖNEL atölye ile ilgili olarak ; "Aşkın" önemini ortaya çıkarmak ve evlilik bağının kopmaması biricik hedefimiz. " diyor.

Aile İçi Tiyatrosu Atölyesi' nin, olumlu ve ilişkilerde çözümleyici oluşu sırat köprüsünü geçmeyi çalışan çiftler ve adaylara olabildiğince güzel ve başarılı kompozisyonlar da çizeceği muhakkak.

Atölyede, bıçak sırtında götürülen evliliklerden, aday çiftlerin heyecanına; diyaloglar, hep sevgi oklarıyla mutluluğa taşınıyor olacak. Böylesine ortak beklentiyi sürekli üst düzeyde götürmek ise usta bir oyuncu ve yönetmen Dr. Adnan Tönel 'in yönlendirmeleriyle ilerliyor..

TİYATRO ATÖLYESİ
"Aile içi Tiyatrosu"
Yöneten: Dr. Adnan TÖNEL


Bu atölye yalnızca evli çiftlere ya da adaylara açıktır. Atölyeye eşleri ile katılacak olan katılımcılar birlikteliklerinin ilk gününden başlayarak, kendi aralarında geçen uyum ya da uyumsuzluk süreçlerini eğlenceli bir tanıma süreci ile keşfedecekler ve eşlerinin farklı özelliklerini tanıma fırsatı bulabilecekler. Göz kontağından, esnemeye kadar tüm öğrendiklerinizi, ileride misafirlerinize de gösterebilirsiniz.

Etkinliğimiz 20 çift ile sınırlıdır.
Rezervasyon için:
Telefon: 0212 252 47 00 / 503

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>