>

MODA - STİL

Philips Satin ice Optima Epilatör 90 Gün Sonunda Geri Ödeme Garantili!

Philips beauty bizlere, acısız epilasyonun rahatlığını yepyeni ve benzersiz bir üründe sunuyor: Philips Satin ice Optima.
 
   
 
 
     
Buzzz! rahatlığıyla acısız epilasyonda en iyi seçim
Philips beauty ve Philips Kişisel Bakım Enstitüsü,tüm deneyimini, bilgisini ve teknolojinin son yeniliklerini, güzellik ve bakım ürünlerine taşıdı.

Günümüz modern kadını, artık ağda zahmetinden kurtulmak istiyor. Ayrıca acı çekmek de istemiyor.

Acısız epilasyon için Philips Kişisel Bakım Enstitüsü bir çok sistem denedikten sonra, buzun doğal gücü üzerinde odaklandı. Buzun soğutma etkisi dışında, acıyı azaltma, kızarıkları ve yanmayı giderme gibi bilinen özellikleri de var. Buzun bu doğal etkilerini kullanarak, Philips beauty Philips Satin ice Optima epilatörü geliştirdi.

Philips Satin ice Optima istenmeyen tüylerden kurtulmak için yapılabilecek “en iyi seçim” çünkü dört haftada bir kullanıldığında tüyler tekrar uzamasını %50 azaltır ve rakipsiz soğutucu buz haznesi ile acısız epilasyon sağlar.

Philips Satin ice Optima’da epilatöre takılan ve epilasyon sırasında ve sonrasında cildi soğutup uyuşturan buz haznesi bulunmaktadır. İçi su dolu ve soğutmayı hızlandıran kimyasallar olan buz haznesi kullanılmadan 2 saat önce derin dondurucuya ya da buzluğa konarak dondurulur. Kullanıma hazır olduğunda ise, kolayca epilatöre takılır ve 4 haftalık uzun süreli pürüzsüzlüğe acı duymadan ulaşılır. Philips Satin ice Optima düzenli kullanıldığı zaman da tüylerin tekrar uzamasını %50 azaltır.

Philips Satin ice Optima dakikada yaptığı 2200 dönüş ile piyasadaki en hızlı epilatördür. 21 cımbızdan oluşan patentli disk sistemi sayesinde de yeni çıkmaya başlayan en kısa tüyleri kökünden alır.

Hassas ciltlerde epilatör kullanımı sırasında deri altı tüy büyümesi problemine rastlanabilir. Philips Satin ice Optima, bu problemi ortadan kaldırmak için özel “peeling başlığını” geliştirdi. Epilasyon seansları arasında kullanılacak olan peeling başlığı, cilt üzerindeki ölü hücreleri temizler ve deri altı tüy büyümesini önler.
Philips Satin ice Optima serisinde 3 ayrı model bulunmaktadır. HP 6455 Philips Satin ice Optima tıraş başlığı ile, HP 6457 Philips Satin ice Optima Body Total, hassas bölgelerde rahat epilasyon sağlayan dar başlıklı ikinci buz haznesi ile, HP 6459 Philips Satin ice Optima Set hem tıraş başlığı hem de ikinci buz haznesi ile birlikte sunulmaktadır.

Philips beauty ürünleri tasarlanırken, yalnızca daha iyi sonuç vermeleri değil, aynı zamanda kullanımlarının da daha keyifli olması amaçlanıyor. Bu ürünler geliştirilirken, tüm dünyaya yayılmış araştırma ve deneme enstitüleri, tasarım ve üretim merkezleriyle sürekli bağlantı halinde olan Philips Kişisel Bakım Enstitüsü'nün uzmanlığından ve kaynaklarından yararlanılıyor. Böylece en son gelişmeler ve buluşlar, en yüksek kalite, tasarım ve etkinlik düzeyinde birleştirilerek, doğal güzelliğinize güzellik katmanız için size sunuluyor. Philips ile zahmetsiz güzelliğin tadını çıkarın.

Royal Philips Electronics Hakkında

Royal Philips Electronics, Hollanda dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden birisidir ve 2001 yılında 32.3 milyar Euro’ya ulaşan satışlarıyla Avrupa’nın en büyüğüdür. Renkli televizyon setleri, aydınlatma, elektrikli tıraş makineleri, medikal görüntüleme, hasta izleme ekipmanları ve tek çipli televizyon ürünlerinde bir dünya lideridir. 60'tan fazla ülkedeki 186.000 çalışanı; aydınlatma, elektronik tüketim ürünleri, ev aletleri ve kişisel bakım ürünleri, devre elemanları, yarı iletkenler ve medikal sistemler konusunda faaliyet göstermektedir. Philips hisseleri NYSE (sembol: PHG), Londra, Frankfurt, Amsterdam ve diğer borsalarda işlem görmektedir. Philips ile ilgili haberlere ulaşmak için tıklayınız www.news.philips.com
--------------------------------------------------------

Satin ice Optima 90 günlük para iade kampanyası iade şartları

Kampanyaya dahil olan ürünler:

Kampanyaya tüm Satin ice modelleri (HP 6455 - HP 6457 - HP 6459) dahildir. Verilen ürün kodları dışında hiçbir epilatör kampanyaya dahil edilemez.

Kampanya süresi:

Kampanya 1 Nisan 2003 - 31 Ağustos 2003 tarihleri arasında geçerlidir. 31 Ağustos 2003 tarihinden sonra satın alınan Satin ice Optima modelleri için Para İade garantisi verilmez.

Kampanya içerik:

Kampanya döneminde alınan Yeni Satin ice Optima epilatörler (HP 6455 - HP 6457 - HP 6459) memnun kalınmadığı takdirde fatura tarihinden itibaren 90 gün içerisinde iade edilebilir. Fatura tarihinden itibaren 30 günden önce iade kabul edilmez.

İade kapsamı:

İade kapsamı sadece memnuniyet ile ilgilidir. Tüketici sadece ürün performansından memnun kalmadığı takdirde ürünü iade edebilir. Eksik aksesuar, ürünün çalışmaması, teknik arıza v.b. nedenlerle yapılan iadeler memnuniyet garantisi içine girmez. Bu gibi problemler Tüketici Hakları Ayıplı Mal ve Hizmetler konulu 4. Maddeye uygun olarak "Philips Yetkili Servisler" aracılığı ile çözülür. Ürünün gerçek performansının test edilebilmesi için fatura tarihinden itibaren 30 günden önce iade kabul edilmez.

Ürün ve tüketici belgeleri iade merkezleri:

İstanbul - İzmir - Ankara'da ürünler ve tüketici belgeleri DMC tarafından belirlenen merkezlere teslim edilir. Diğer şehirlerdeki tüketiciler ürünleri ve belgeleri anlaşmalı kargo şirketine ödemeli olarak verebilirler. İstanbul, İzmir ve Ankara'dan verilen kargo ödemeleri tüketiciye ait olacaktır. Anlaşmalı kargo şirketine şahsen başvuru zorunludur.

İstanbul ürün iade merkezi:

DMC Doğrudan Pazarlama ve Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.
Eğitim mah. Kasap İsmail sok. Sadıkoğlu 4 - İş merkezi 1.Kat Daire:15 34722 Kadıköy İSTANBUL
TEL: 0 216 541 95 19

İzmir ürün iade merkezi:

DMC Doğrudan Pazarlama ve Bilgisayar Hizmetleri A.Ş.
Manavkuyu girişi 2131 sok. No: 33 / 2 35020 Bornova
İZMİRTEL: 0 232 345 96 68

Ankara ürün iade merkezi:

DMC Doğrudan Pazarlama ve Bilgisayar Hizmetleri A.Ş. Harbiye mah. Tavuskuşu sok. No:25 / 8 06460 Dikmen - ANKARA
TEL: 0 312 480 25 03

Anlaşmalı kargo şirketi:

ARAS KARGO (tüm il ve ilçe merkezleri). Aras Kargo'dan tüm gönderimler İstanbul ürün iade merkezine yapılacaktır.

Ürün iade işlemi için gerekli belgeler:

Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan tüketici belgelerinin ve ürünün eksiksiz olması gerekir.

1. Fatura aslı (Satış fişi geçerli bir belge değildir. İsme kesilmiş fatura alınması zorunludur.)
2. Ürün garanti kartı
3. Ürün kutusu içinden çıkacak tüketici formu
4. Nüfus cüzdanı fotokopisi (Para iadesi sadece faturada adı yazılı olan kişiye yapılır. Bu nedenle nüfus cüzdanı fotokopisi bu kişiye ait olmalıdır.)

Para iadesi:

Para iadesi ürün ve belgeler teslim edildikten en geç 60 gün içinde yapılır. Para iadesi AKBANK il/ilçe merkez şubelerine isme havale olarak gerçekleştirilir. Havale işlemi faturada ismi olan kişiye yapılır.
Her kişi için sadece bir ürün iade etme hakkı vardır.
Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Philips ücretsiz tüketici danışma hattını arayabilirsiniz. Philips Tüketici Danışma Hattı: 0800 261 33 02
Philips Satin ice Optima iade kampanyası bu broşürde belirtilen şartlar dahilinde gerçekleştirilecektir. Açıklanan şartlar dışında herhangi bir uygulama yapılmayacaktır.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>