>

MODA - STİL

Renklerin Hipnotik Etkisi: Skechers X Jen Stark Koleksiyonu

Dünyaca ünlü sanatçıların çizimleriyle yeni koleksiyonlara imza atan Skechers, bu defa Tasarımcı ve Duvar Ressamı Jen Stark ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında sanatın renkli dünyasını sokağa taşıyor.
 
   
 
 
     

Skechers bu koleksiyonla birlikte Visual Artist Serisi’ni de başlatarak birçok farklı sanatçı ile hazırlayacağı koleksiyonların da müjdesini veriyor.

Los Angeles’lı ünlü Tasarımcı ve Duvar Ressamı Jen Stark'ın çok renkli ve siyah-beyaz damla tasarımlarını spor ayakkabı tutkunları için koleksiyon haline getiren Skechers, bu iş birliği ile farklı sanatçıların özgün tasarımlarını sergileyeceği Visual Artist Serisi’ne heyecan verici bir başlangıç yapıyor.

Serinin ilk koleksiyonu Skechers X Jen Stark; sneaker modasında rahatlık ve yaratıcılığın buluştuğu, stilin de sanata dönüştüğü yepyeni bir çağı başlatıyor.

Sanatçının imza damla tasarımı ile oluşturulan koleksiyon, siyah-beyaz ve çok renkli olmak üzere iki farklı model alternatifi sunuyor. Skechers x Jen Stark modelleri, sanat ve konforu bir araya getiriyor.

Sneaker modasını boyutsal desen ve renklerin hipnotize edici etkisiyle bir arada sunan sınırlı sayıdaki “Skechers x Jen Stark Koleksiyonu”, seçili Skechers mağazalarında ve skechers.com.tr’de tarz sahibi sanat severler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>