>

MODA - STİL

Sabit Hareket!

Hızlı hareket ediyorsunuz. Hızlı yaşıyorsunuz. Her zaman hareket halindesiniz. Ve 55DSL bunu biliyor…
 
   
 
 
     

Yaz 2010 “Sabit Hareket” koleksiyonu ile pratik ve şık bir şekilde dizayn edilmiş koleksiyonuyla 55DSL iddiasını koruyor…Her gün ve her an için mükemmel, muntazam çizgiler ve şık aksesuarlar bu koleksiyonun diğerlerinden ayırt edici unsurlarından… 55DSL’in esinlendiği favori konu ise sokak teması…Cesur grafikler ve kentin sakinliği için ayrı bir metropol görünümü yaratan parlak renkler ise koleksiyona ayrı bir hava veriyor.55 DSL KADINLARINA…

55 DSL kadın koleksiyonu üç farklı temayla yeni sezonda kendini gösteriyor;

Günlük rahatlık, Derin Yaz ve Parti Havası…

“Günlük Rahatlık” teması sokakları temsil etmenin yanı sıra güçlü renklerden ilham alarak, rahat giyimi de savunuyor. Erkek-fit bombacı ceketleri gibi farklı tasarımların bir arada sunulduğu temada, çift taraflı sokak parçalarına ve naylonda dalış boyalı tarz herkesin favorileri arasında… Hırkalar kırışık poplinle birlikte yenilik kazanırken, klasik sweat-shirtler de her tarafa yayılmış baskılarla vurgulanmış. T-shirtler, zincir baskılarına ek olarak koleksiyonun "Hareket" mesajının altını çizmesi için göz alıcı mesajlarıyla glam davranışına bürünmüş.

“Derin Yaz” teması ise, daha fazla renk, güçlü kontroller yumuşak pastel kadar spor bir çizgi ile genel tatil hissini tamamlamak arasında değişerek daha kadınsı bir görünüm sunuyor. Cesur parlak karışık pasteller daldırma boyalı naylon ceketlerde kendini gösteriyor. Yazlık tonlardaki elbiseler, kontrol baskı muslin elbiseler ve etekler eğlenceli ditsy çiçek baskıların dönüşüyle sezon trendleri arasında bulunuyor. Kırışık poplin, motosikletçi-ilham veren parçalarda kendini gösteriyor.“Parti havası” teması tamamen yumuşak yapılarla ve viskon kumaşlar ise gösterişli vücutlar için bu temanın içinde yer alıyor. Seksi gece elbiselerini parlak baskılar ve payet aplikeli tişörtlerle düşünün. İnce baskılar yapıları kenetlerken, çizgili ve dévoré baskı örgüsü, metalik aksanlarla serin bir panço, mükemmel gece arkadaşları arasında... T-shirtler çeşitli siluetlerde, yarasa kanadı giysi kolları ile dönüşünü kutluyor. Varak viskon örgü yapısı temanın merkezini oluşturuyor. Temanın denim bölümünde ise, beş cepli modellerin arka tarafından kalkan şeklinde yeni bir etiket bulunuyor. Ayrıca melek sembolü de denim de dikkat çekiyor.

Sonuç olarak, 55DSL koleksiyonu tamamlamak için üç yeni 10.55 t-shirt tarzı olmasaydı ne olurdu? Eğer bu koleksiyonu almak istiyorsanız en iyisi hızlı hareket edin! Bu koleksiyonu almak için yürüme, koş!55 DSL ERKEKLERİNE…

55 DSL’in Erkek koleksiyonunda parlak renkler ile basit ve sportif silüetler her durum için kullanılabilir hale getiriliyor. Marka, bu cesur, grafiksel kişilikle bütünleşerek, doğal pamukların kullanımı ile havalı bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Koleksiyonun yenilenen teması içinde de ironiler bulunuyor. Nasıl mı? Bıyık baskı t-shirtler ve 55DSL logolu Fransız tost grafikler oldukça ön planda. Ayrıca dehşet ve ilham veren şekiller, hareketi desteklemek için zincir baskılar da bu temanın içinde yer alıyor. Logo baskılı t-shirtlere ve Indigo boyalı sweat-shirtlere göz atmayı ihmal etmeyin…

Erkek koleksiyonunda bulunan gömlekler, dikkat ve odaklanmaya uygun olarak yeni bir hayata sahip özellikleriyle ön planda. Havalı hırkalar ise canlı yaz renkleri, sportif pops, cesur grafikler ve monokromatik daldırma boyalı işlemelerle dikkat çekiyor. Baharın renk geçişleri, ince gölgelerle arkada var olduğu sürece metalik malzemeler “5 sezon ceketi” olarak yer alıyor. Pantolonlar da klasik dönüşlere teslim. Chinos çeşitlendirilmiş bir karışım olarak hem sportif hem de klasik olmanın yanı sıra pamuklular, klasik dimi örgü, askeri kanvas ile daha doğal bir görünümle sunuluyor. “Pawnster” tarzına ve yeni denim markasına dikkat! Ve elbette yeni sezonda “Kes &Yapıştır” logosuyla beş yeni 10.55 t-shirtleri de oldukça iddialı.

55DSL MARKASININ ÜRÜNLERİNİ TÜM JEANSLAB MAĞAZALARINDA BULABİLİRSİNİZ.

Jeanslab İstanbul (Akmerkez, Beyoğlu, İstinye Park, Meydan AVM, Capacity AVM,Palladium AVM, Prestij Mall) Jeanslab Ankara (Cepa, Panora, Kentpark) Jeanslab Antalya (Shemall AVM) Jeanslab Bursa (Korupark, ZaferPlaza) Jeanslab İzmir (Agora) Jeanslab Mersin (Forum Mersin AVM) Jeanslab Kayseri (Kayseri Park AVM)

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>