>

MODA - STİL

Salomon "S/Lab Phantasm CF" Yol Koşusu Ayakkabısı

Hızınıza hız katacak!
 
   
 
 
     

Doğayla buluşacakları yeni bir sezonu heyecanla bekleyen koşu severlere en büyük destek yine Salomon’dan geliyor. Salomon, şimdiye kadar ürettiği en hızlı yol koşusu ayakkabısı olan “S/Lab Phantasm CF” modeli ile koşu parkurlarına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Koşu sporu dünyada ve Türkiye’de yaygınlaşırken, Salomon bu alandaki liderliğini pekiştiren yenilikçi modeller geliştirmeye devam ediyor. Salomon'un Energy Blade teknolojisi, rocker taban geometrisi ve süper yumuşak köpük bileşimi ile tasarlanan “S/Lab Phantasm CF” modeli, koşu tutkunlarının hızına hız katıyor.

“S/Lab Phantasm CF” modelinde performansla birlikte ayak konforunu da artıran teknik özellikler bulunuyor. Yenilikçi detaylarıyla dikkat çeken ayakkabıda, topuktan parmak ucuna hızlı geçiş sağlamak için 9 mm'lik bir drop yer alıyor. Benzersiz bir nakış üretim tekniği kullanılarak yapılan kompozit fiber plakaya sahip olan model, bu özelliği ile kullanıcılara ileriye gitmek için çeviklik kazandırıyor. Salomon'un “R. Camber” adı verilen özel külbütör geometrisi, kullanıcıların ileriye doğru hareket gücünü artıyor. Hafif, yaylı ve süper yumuşak bir köpük bileşeni olan “Energy Surge” özelliği, adımları güçlendirirken, bir adımdan diğerine hızlı geçişler sağlamak için “R. Camber” taban geometrisiyle birlikte çalışıyor. Hafifliği, nefes alabilirliği, dayanıklılığı ve ağ benzeri yapısıyla ultra premium konfor sunan “Matryx” malzemesi ise ayakkabının üst kısmını şekillendiriyor.

Salomon, İlkbahar-Yaz sezonunda elit bir yol koşu ayakkabısı arayanlara “S/Lab Phantasm CF” modelini öneriyor. “S/Lab Phantasm CF” modelinin yanı sıra Salomon’un diğer ürün seçenekleri, Salomon Metropol AVM mağazasında ve www.salomon.com.tr online alışveriş mağazasında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Salomon "S/Lab Phantasm CF" fiyatı: 3.549 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>