>

MODA - STİL

Salomon’dan Anneler Günü’ne Özel Hediye Önerisi

Sportif anneleri çok sevindirecek bir armağan…
 
   
 
 
     

Her yıl heyecanla beklenen Anneler Günü, en değerli varlığımız annelerimizi sevindiren bir hediye ile daha anlamlı hale geliyor. Salomon, yılın bu özel gününde annesini ya da annesi kadar sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için farklı bir seçenek sunuyor.

Hafiflikle gelen konfor


Bahar mevsimi ile birlikte spor ayakkabı zamanı da geldi. Salomon, yürümeyi veya spor bir şıklığı tercih eden anneler için güzel bir öneri sunuyor. Lavanta rengiyle daha ilk bakışta gönülleri fetheden Salomon Ultra Glide W ayakkabı, uzun yürüyüşlerde kullanıcılara ağırlık yapmadan gün boyu rahat etmeyi sağlıyor. Mümkün olduğunca fazla tutuş, uyum ve hafiflik konforunun bir araya geldiği yeni Ultra Glide, uzun mesafeli her türlü maceranın üstesinden gelmeye yardımcı oluyor.

Yenilikçi teknolojiler


Bilek kısmı ve nefes alabilen file bölümleri; yumuşak, hafif, rahat kumaşlarla tasarlanan Ultra Glide, yenilikçi teknolojileriyle de dikkat çekiyor. SensiFit teknolojisi, ayağı orta tabandan bağcık sistemine bağlayarak güvenli, sıkı ve her adımda hissedilen bir uyum sağlıyor. Energy Surge orta taban ve yeni taban şekli kullanıcılara karşı konulmaz bir hareket hissi yaşatıyor. Farklı yüzeyler için üretilen Contagrip özelliği ise ıslak, kuru, sert veya gevşek yüzeylerde güven sağlamak için hem geometriyi hem de kauçuk bileşimini dengeleyerek uzun süreli dayanıklılık sunuyor.

Annelere sevgiyi göstermenin güzel bir yolu olan Salomon Ultra Glide W ayakkabı, Salomon Metropol AVM mağazasında ve www.salomon.com.tr internet mağazasında kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

“Salomon Ultra Glide W” fiyatı: 2499.99 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>