>

KÜLTÜR-SANAT

Yeni Yıl Coşkusu ‘Zorlu Yılbaşı Festivali’nde Yaşanacak

Yeni yıl coşkusunu Aralık ayı boyunca birbirinden renkli etkinlikler, Yeni Yıl Köyü ve konserler ile Zorlu Yılbaşı Festivali’nde yaşatacak.
 
   
 
 
     

Her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yıl coşkusu Zorlu Center’da yaşanacak. Türkiye'nin ilk yeni yıl köyü olarak dikkat çeken Zorlu Yeni Yıl Köyü, 1- 31 Aralık tarihleri arasında Zorlu Center Meydan katında dokuzuncu kez misafirlerini ağırlayacak.

Çok özel markaların birbirinden farklı hediye seçenekleri ve şık tasarımlarının yer alacağı Zorlu Yeni Yıl Köyü’nde özel tasarım takı ve aksesuarlardan tekstil ürünlerine, yılbaşı süslerinden dekorasyon malzemelerine, her zevke uygun binlerce hediye alternatifini bir arada sunacak.

Salih Bademci ve Emir Ersoy aynı sahneyi paylaşacak

Zorlu Yılbaşı Festivali kapsamında, Zorlu Açık Hava konserleri bu kez Emir Ersoy & Salih Bademci ile başlıyor. Emir Ersoy feat. Salih Bademci, 16 Aralık 2022, Cuma akşamı saat 19.00’da Zorlu Center misafirleriyle buluşacak. Dans ve nefesli enstrümanların ön planda olacağı konserde, başarılı oyuncu en sevdiği şarkıları küçük bir bigband konseptiyle izleyicileriyle buluşturacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>