>

MODA - STİL

Sanal dünyada Worldcard ile güvenli alışveriş...

Worldcard’ın internet ve telefonla sipariş alışverişlerinde kullanılmak üzere hazırlanmış sanal kredi kartı Sanalworldcard’ın üstün özellikleri ile alışveriş çok daha güvenli hale geliyor
 
   
 
 
     
Worldcard’ın internet ve telefonla sipariş alışverişleri için hazırladığı Sanalworldcard, kart güvenliğinde açık nokta bırakmayan özelliklere sahip. Böylelikle sanal dünyada artık en güvenli şekilde alışveriş yapmak mümkün.

Mevcut bir Worldcard’a bağlı olarak çalışan Sanalworldcard’ın ilk güvenlik önlemi, “0” limitle kullanıma açılması. Kullanıcı, sadece alışveriş tutarı kadar miktarı, ana kredi kartından sanal kartına aktararak alışveriş yapabiliyor. Eğer alışveriş miktarının üzerinde bir limit aktarımı gerçekleştirmişse, alışverişinin sonunda kalan limiti ana kartına aktararak Sanalworldcard limitini sıfırlayabiliyor. Sanalworldcard’ın en önemli güvenlik özelliği ise, alışveriş sonrasında kart üzerinde kalan limit bakiyesinin, kart kullanıcısı sıfırlamamış olsa bile her günün sonunda otomatik olarak sıfırlanması.

Sanalworldcard’ın kart numarası ve güvenlik kodu da bağlı olduğu ana karttan farklı. Bu sayede Worldcard bilgileri güvence altına alınmış oluyor. Ayrıca fiziksel olarak bir plastik kart olmadığı için, kayıp ve çalıntı riski de yok.

Sanalworldcard, internetteki World üye işyerlerinde taksit olanağı sağlıyor ve Worldpuan kazandırıyor. Kazanılan Worldpuanlar ana karta aktarılıyor.


Nasıl alınır, nasıl kullanılır?
Worldonline’a üye olan tüm Worldcard kullanıcıları, www.worldcard.com.tr sitesinden Worldonline’a giriş yaparak sanal kart başvurusunda bulunabilir ve Sanalworldcard sahibi olabilir. Başvuru sırasında sanal kartın bağlı olacağı Worldcard, Sanalworldcard’ın numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu belirleniyor. Ardından alışveriş yapabilmek için, yine Worldonline’dan ana karttan Sanalworldcard’a istenen miktarda limit aktarımı yapmak gerekiyor.

Hesap kesim tarihi, son ödeme tarihi bağlı olduğu Worldcard ile aynı olan Sanalworldcard’la yapılan tüm harcamalar, Worldcard ekstresinden veya Worldonline’dan izlenebiliyor. Faiz oranları Worldcard ile aynı olan kartın ödemeleri de Worldcard’a yapılıyor. Sanalworldcard’da üyelik veya üyelik yenileme ücreti bulunmuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>