>

KÜLTÜR-SANAT

Soner Sarıkabadayı Hapse Girdi

Ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı ‘ Boza Boza’ adlı sürpriz single çalışmasını PDND Müzik etiketi ile müzik severlerin beğenisine sunuyor.
 
   
 
 
     

29 Haziran Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında müzikseverler ile buluşan sanatçı; iki şarkıdan oluşan single çalışmasında ‘Boza Boza’ ve ‘Tarifi Zor’ isimli şarkıları yer alıyor.

Söz ve Müzik çalışması Soner Sarıkadayı ’ya ait olan şarkıların, Düzenlemesi Osman Çetin ve Aerro, Mix’i Özgür Yurtoğlu, Mastering’i ise Çağlar Türkmen imzası taşıyor.

Single imaj fotoğrafı çalışmasında ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı; Selim Akar fikir danışmanlığında, hapishanede mahkûm olarak Aykut Gürel’in objektifine poz verdi. Single imajı için özel bir teknik ile ressam tarafından 3saat sürede, 30’a yakın dövme yapıldı.

Single çıkış şarkısı olan Boza Boza isimli şarkısına, Coşkun Turgut yönetmenliğinde Beykoz Kundura Fabrikası’nda hapishaneye çevrilen özel bir platoda çekilen klipte Soner Sarıkabadayı bir mahkûmu canlandırdı. Türkiye’de ilk defa ‘Hyperlapse Tekniği’ kullanılarak çekilen klip; hikâyesi ve görüntüleriyle ezber bozacak.

Ünlü sanatçıya klip için ünlü koreograf Ömer Yeşilbaş, koreografisi ve yönetiminde Dans Fabrika ’ya ait 20 dansçı eşlik etti. Yeni single’ın ilk konserini 7 Temmuz Cumartesi günü Avusturya İnnsbruck konserinde vermeye hazırlanıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>