>

MODA - STİL

Seksi Görünmenin Sırrı!

Hem çok şık hem de çok seksi görünmek mümkün… İşte size altın değerinde 5 öneri!
 
   
 
 
     

Şık ve seksi olmak sandığınız kadar da zor değil…

AZ AMA PAHALI AKSESUARLAR

Birden fazla renge ya da dokuya sahip çantalarla birçok farklı görüntüyü tamamlayabilirsiniz. Bu tarz bir çanta kullanmanın diğer güzel yanı da, farklı giysilerinizle uyum sağlaması olacaktır. Eğer sezon boyunca ‘en fazla iki çanta alırım, belki onu bile almam’ diyorsanız, ihtiyacınız olan kesinlikle böyle bir şey. Farklı dokulardan oluşan çantalar, birçok farklı renk ve kumaşla uyum sağlayacaktır.

VAHŞİ DOĞADAN YARDIM ALIN!

Tepeden tırnağa kusursuz bir hayvan deseni giyinseniz bile yine de abartısız, şık bir görüntü sağlarsınız. Tepeden tırnağa zebra ya da leopar deseni mesela... Özellikle küçük baskılar elbise ya da paltolarınızın üzerinde çok daha şık duracaktır. Siyah ve beyaz ağırlıklı renkler albeniyi artırır...

ZENGİNLİĞİN SİMGESİ OLANLAR

Altın, gümüş, bronz ve diğer ışıltılı tonlar, hem gündüz, hem de gece kıyafetlerine bambaşka bir hava katıyor. Yaz sezonunda da parlak ve metalik renkleri bir hayli kullandığımız için, artık bunları nasıl kullanmamız gerektiğini az çok biliyoruz. Carolina Herrera, bronz renkte parlak tellerle işlenmiş elbise ve eteklerini, parlak haki kumaşlarla tamamlamış. Nasıl ama, süper değil mi?

GARDIROBUNUZU ELDEN GEÇİRİN

İnce kemerli ya da deri bir trençkotla dikkatleri çekin, siyah jilenizi turuncu çantanızla tamamlayın ya da burnu açık platform ayakkabılarınızın içine neon çoraplar giyin. Yani, klasik parçaları güncelleyin, tarzınıza uydurun. Dikkat çekeceğiniz kesin, şıklık anlayışınız ise tamamen zevkinize kalmış.

TÜM FEMİNENLİĞİNİZİ KONUŞTURUN

Üstünüze oturan elbiseler ve kabarık etekler sezon davetleri için şık ve zarif seçenekler. Feminen yanınızı ortaya çıkarmak için bu tarz bir kombinasyonu tercih edebilirsiniz. Özellikle kırmızı, siyah, bordo ve haki renkler çekici detaylardan...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>