>

MODA - STİL

Sezonun en büyük indirimi SUNSET’ten...

SUNSET, yarıladığımız yaz sezonunu muhteşem bir kampanya ile canlandırmaya devam ediyor.
 
   
 
 
     
Bakırköy, Olivium, Fabrika Satış ve Antalya mağazalarımızın yanı sıra tüm Boyner, YKM, Özdilek ve Kanz gibi zincir mağazalarda 28 Temmuz’da uygulamaya başlayacağı ve bir ay sürecek “2 AL 1 ÖDE” kampanyası ile herkesi mayo sahibi yapmayı hedefleyen SUNSET, olağanüstü güzellikte ve kalitede bikinileri, mayoları tüketicilerin beğenisine sunuyor.


Spor tasarımlardan, klasik çizgilere, soft renklerin uçuştuğu modellerden, bol aksesuarlı ürünlere kadar oldukça geniş bir yelpaze sunan SUNSET’in mix & match hariç tüm mayo gruplarında “2 AL 1 ÖDE” kampanyası geçerli olacak. Ayrıca, BARBIE, GARFIELD, BETTY BOOP VE SPONGE BOB gibi lisanslı ürün gruplarına ait mayo ve bikinilerden de 2 alan 1 ödeyecek...


SUNSET’in sürprizleri bununla da bitmiyor: Tüm iç giyim ve pijama ürünleri, çanta grupları ve BARBIE terliklerde yüzde 30 indirim uygulanacak. Türkiye’de ilk defa EV GİYSİLERİ konsepti ile iç giyim, pijama ve geceliklere farklı bir bakış açısı getiren SUNSET, rahatlığı ve şıklığı arayan kadınları “fiyatlarıyla da” cezbedecek.


Stil sahibi, gündemi ve trendleri takip eden ancak özgünlüğü elden bırakmayan kadınların birinci tercihi olan SUNSET ile kadınlar, inanılmaz fiyatlarla satılacak ürünlerle en trendy olmayı başaracak.


Bu yıl yine moda olan Hawai desenler ile Floral renklerin ağırlıkta olduğu SUNSET mayo koleksiyonunda, beyaz ve mavinin dans ettiği ürünler, korsan temasına uygun baskılar, derin denizlerin “mavileri” ile beyazın ve gold renklerin mükemmel uyumunu yansıtan modeller ile özellikle bol aksesuarlı tasarımlar bulunuyor. Pareolar, pantolonlar ve elbise-pareolar ise mayo şıklığını tamamlayacak en önemli detayları oluşturuyor.


Bakırköy ve Olivium’da açılan mağazalarla birlikte toplam 5 mağazaya ulaşan SUNSET, 2005 yıl sonuna kadar önemli mall’lerde ve caddelerde mağazalar açmayı planlıyor.


2005 mayo, iç giyim, gecelik ve pijama koleksiyonlarına ait tüm modelleri mağazalarımıza kadar yorulmadan www.sunset-swimwear.com.tr adresindeki sanal mağazamızdan da edinmeniz mümkün.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>