>

ANNE - ÇOCUK

Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı

Amerikan Hastanesi, düzenleyeceği Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı ile “tüp bebek yöntemi, üreme sağlığı ve kısırlık” konularını tüm boyutları ile ele alacak...
 
   
 
 
     
Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı

Amerikan Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, düzenleyeceği Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı ile “tüp bebek yöntemi, üreme sağlığı ve kısırlık” konularını tüm boyutları ile ele alarak, katılımcılara umut ışığı olacak.

Amerikan Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, Anneler Günü öncesi düzenleyeceği Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı ile “tüp bebek yöntemi, üreme sağlığı ve kısırlık” konularını tüm boyutları ile ele alarak, katılımcılara umut ışığı olacak.
Her yıl binlerce çiftin çocuk sahibi olmasını sağlayan tüp bebek yöntemi, çok çeşitli aşamalardan oluşuyor. Türkiye’nin ilk tüp bebek merkezlerinden olan Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, 07 Mayıs 2005, Cumartesi günü, uzman doktorlar eşliğinde, tüp bebek konusunun ele alınacağı bir “Tüp Bebek Bilgilendirme Toplantısı” düzenleyecek.
Açılış konuşmasını, Amerikan Hastanesi Kadın Sağlığı Ünitesi Şefi Doç Dr. Bülent Urman’ın yapacağı toplantıda katılımcılar, Uzman doktor Dr. Kayhan Yakın tarafından üreme sağlığı, tüp bebek yönteminin tüm aşamaları, kısırlık ve tedavi yöntemleri konusunda aydınlatılacak.
Toplantıda, infertilite sorunu yaşayan çiftlere sağlıklı bir çocuk sahibi olma imkanı sağlayan tüp bebek yönteminin bütün aşamaları hakkında bilgi verilerek, bu konuda ne tür bir yol izlenilmesi gerektiğinin altı çizilecek. Ayrıca tüp bebek teknikleri konusunda da detaylı bilgi verilecek olan toplantıda, tüp bebekte başarıyı arttıran faktörler de tüm ayrıntıları ile ele alınacak. Toplantı tüm katılımcılara açık olup, ücretsiz gerçekleştirilecektir.

Tarih : 07 Mayıs 2005, Cumartesi
Saat : 11.00-15.00
Yer : VKV Amerikan Hastanesi
Toplantı Salonu : A Salonu

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>