>

POPÜLER MEKANLAR

Chocolate büyüsü bu yaz herkesi sarıyor!

Muhteşem bir Bodrum manzarası eşliğinde Chocolate’ın lezzetli sabah kahvaltısı ile güne başlayıp, eğlenceli Bodrum gecelerini yaşamaya hazır mısınız?
 
   
 
 
     
2002 yılında hayatımıza yepyeni ve farklı bir mekan girdi; Chocolate…

Maçka’da bulunan Chocolate ile İstanbul’un 24 saat açık olan tek bistrosu olma özelliğini taşıyan, lezzetli yemekleri, renkli iç tasarımı ve muhteşem kokteylleri ile kısa sürede müdavimlerini yaratan bu keyif zincirine Haziran ayında yepyeni iki halka daha eklendi; “Chocolate Bodrum” ve “Chocolate Trio”…

Keyif zincirine İstanbul dışında eklenen yeni halka “Chocolate Bodrum”, bu büyülü tatil beldesinde Bodrum severleri tüm yıl boyunca yine haftanın her günü 24 saat boyunca ağırlayacak.


Muhteşem bir Bodrum manzarası eşliğinde Chocolate’ın lezzetli sabah kahvaltısı ile güne başlayıp, eğlenceli Bodrum geceleri sonrasında açlığınızı yine Türk mutfağından “pazı sarma” ve “mantı” gibi yemeklerin yanı sıra Dünya mutfağından “Patlıcanlı Risotto” ve muhteşem pizza çeşitlerinden biriyle enerjinizi yeniden kazanabilirsiniz.


Bodrum Chocolate’ın dekorasyonu yine Lacote Mimarlık ’ten Soli Akriş ve Onur Özyasan tarafından yapıldı. Bodrum mimarisiyle Chocolate’ın kendine özgü çizgisinin birleştiği dekorasyonda rahatlık ön planda tutuldu. Tüm klasik Chocolate yemeklerini bulabileceğiniz mönüye Bodrum’a özel yeni bir çeşit eklendi; Ege’nin lezzetli balıklarından yapılan “ Balıkçı Çorbası” bu yaz Bodrum’un en çok tercih edilen yemeği olacak…


İstanbul’da Chocolate aşkı büyüyor!

Chocolate’ın İstanbul’daki yeni halkası ise şehirde tatil keyfi yaşayabileceğiniz bir anlayışla özel olarak hazırlanan “Chocolate Trio”… Sabah 08:00’ de güne başlayan Chocolate Trio’da gün boyunca havuz başında tüm lezzetleri tadabilir ve gece yarısına kadar tatil keyfini uzatabilirsiniz. Hafta sonları saat 12:00- 14:00 arasında Türk mutfağının en lezzetli yemeklerinden döner servisinin yapıldığı mekanda, saat 17:00- 19:00 arasında gerçekleşen “Happy Hour” partilerinde canlı performanslar sergileniyor. Üye olmayanların hafta içi 20 YTL, hafta sonu 45 YTL ödeyerek havuzdan da yararlanabileceği mekanın mönüsüne eklenen “Midye Dolma” özel olarak İzmir’ den getiriliyor. Mönüsünde altmıştan fazla içecek bulunan ve yazın en serin içeceği olan Frozen içkileriyle dikkat çeken “Chocolate Trio”da her hafta sonu farklı bir kokteyl hazırlanıyor. Ayrıca Çarşamba, Cuma ve Pazar akşamları açık hava sineması gecelerinde hem Chocolate lezzetlerini tadabilir, hem de sevdiklerinizle unutulmayacak filmlerin keyfini sürebilirsiniz. Bu yaz “Chocolate Trio” da şehir dışına çıkmadan tatilin keyfini yaşayacaksınız.


Chocolate Bodrum:
Neyzen Tevfik cad. No: 140 Bodrum
Tel: 0 252 313 66 93

Chocolate Trio:
Trio Konutları Hillside No: 99 Ataşehir- İstanbul


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>