>

MODA - STİL

Sezonun En Hit Sneakerları Harvey Nichols’ta

Şıklığı kadar rahatlığına da önem verenler!
 
   
 
 
     

Bu baharda da vazgeçemeyeceğiniz sezonun hit’i sneakerlar farklı tarz ve modelleriyle Harvey Nichols’ta!

Klasik sneaker’ları canlı renk ve desenlerle yorumlayan, değişik materyal ve kumaşlar ile zenginleştiren 2 Star ve ünlü Blogger Chiara Ferragni’nin sanat, müzik ve seyahatlerinden aldığı ilhamla hazırladığı sneaker koleksiyonu sezonun hitlerinden sadece ikisi.

Acne ise, bu sezon hazır giyim koleksiyonunda da ön planda tuttuğu eforsuz şıklığı, metalik ve neutral renklerde tasarladığı modellerle sneaker koleksiyonuna da taşıyor.
 Geleneksel İtalyan el işçiliğini şıklıkla buluşturan Serafini, eğlenceli tasarımlarıyla dikkat çeken Joshua Sanders, f arklı stiliyle kendini göstermek isteyenlere sanatla modayı birleştiren MoaMasters of Art ve kendine özgü desen ve ikonik tasarımlarıyla celebritylerin tercihi olan İngiliz markası Mira Mikati sadece Harvey Nichols’ta!

Yaz boyunca ışıldamak isteyenler ise feminen ve elegan İtalyan markası Elena Iachi’nin parlak simler ve güçlü renklerle tasarlanmış tamamen el işçiliğiyle üretilmiş exclusive sneaker koleksiyonu ile şıklıklarını gündüzden geceye taşıyabilir.

Premiata’nın kadın ve erkek ayakkabı koleksiyonu ise geleneksel İtalyan çizgilerini geleceğe taşıyan futuristik tasarımlarıyla göz kamaştırıyor.

Tüm gözde sneaker modellerini bir arada görmek ve çarpıcı bir stil oluşturabilmek için bu sezon sneaker konusunda otoritesini ilan eden Harvey Nichols’a mutlaka uğramalısınız!


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>