>

MODA - STİL

“Shop The Show” @ Gizia Gate

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da sergilenecek DB Berdan, Mehtap Elaidi, Murat Aytulum, Özgür Masur koleksiyonları hemen sonrasında Gizia Gate’de.
 
   
 
 
     

Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen 60’ı aşkın tasarımcısı ile 7 global markasına ait koleksiyonları aynı çatı altında satışa sunan “Türk Modasının Buluşma Noktası” GATE moda haftasını kutluyor.

GATE, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında ilk kez Gate tasarım markalarından DB Berdan, Mehtap Elaidi, Murat Aytulum, Özgür Masur İlkbahar Yaz 2017 koleksiyonlarını moda haftası ile eş zamanlı görücüye çıkarıyor.

Gizia Gate, dünyada moda devleri tarafından son yıllarda büyük bir trend olan ‘see now, buy now’ akımını ilk kez Türkiye’de başlatıyor.

2013 yılında DVF tarafından yayınlanan video ile başlayan, son olarak Burberry ve Tom Ford’un sezon koleksiyonlarını defile sonrası satışa sunması ile devam eden “see now buy now” akımı modanın demoratikleşmesinde yeni bir evre yarattı.

Tüketiciler artık moda haftalarında sergilenen koleksiyonlara sahip olmak için beklemek zorunda değil.

12-15 Ekim tarihleri arasında Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da sergilenecek koleksiyonlar hemen sonrasında Gizia Gate’de yerini alacak.

15 Ekim’den itibaren bir hafta boyunca Gate’in alt katında hazırlanacak özel bölümde sergilenecek koleksiyonları yakından inceleyebilir, sipariş verebilir ve herkesten önce sahip olma şansına sahip olabilirsiniz.

GIZIA GATE Adres; Abdi İpekçi Cd. No:19 Nişantaşı
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>