>

MODA - STİL

Sihirli değnek değmiş gibi

Bu yıla ışıltılı bir giriş yapmak isterseniz, yılbaşı alışverişiniz için Faik Sönmez’e uğramalısınız. Kadifeler, danteller, saten ve şifonlarla hazırlanan özel yılbaşı…
 
   
 
 
     
Sihirli değnek değmiş gibi

Bu yıla ışıltılı bir giriş yapmak isterseniz, yılbaşı alışverişiniz için Faik Sönmez’e uğramalısınız. Kadifeler, danteller, saten ve şifonlarla hazırlanan özel yılbaşı koleksiyonuyla Faik Sönmez yeni yıla sihirli bir değnek dokunduruyor.

Faik Sönmez, yılbaşı gecesi birbirinden çarpıcı ve göz kamaştırıcı tasarım alternatifleriyle dolu... Leopar baskılı dantel ceketlerle, saten pantolonlar elegant bir görüntü sergiliyor. Gliter çizgili, uzun şifon tunikler, büzgü detaylarıyla dinamik bir kombin yaratıyor.


Hakim yakalı, oryantal boncuk işlemeli elbise göz alıcı bir alternatif. Dantel şifon karışık, volanlı, crashed etekler, üstlerine giyilen kadife detaylı bluzlarıyla spor bir şıklık yaratıyor.

Jean pantolonlarla kombinlenen leopar desenli tunikler ve yılan baskı saten crashed bluzlar, hayal gücünü harekete geçiriyor. Yumuşacık kadife bluz ve ceketler ise dantel detaylı şifon eteklerle sofistike bir tarzın habercisi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>