>

MODA - STİL

Şık ve renkli bir yaz...

2005 İlkbahar ve yazında özgürlüğün ve dinamizmin en şık ifadesi yine Billabong
 
   
 
 
     
2005 İlkbahar ve Yazında Özgürlüğün ve Dinamizmin en şık ifadesi yine Billabong

“Never Established” felsefesinden yola çıkılarak hazırlanan Billabong 2005 İlkbahar –Yaz Koleksiyonunda yer alan “SOUL” ve “VINTAGE” hatları marjinal çizgileri ve tasarımlarıyla büyük beğeni kazandı.


“Sürekli gelişime ve değişime açık” felsefesinden yola çıkılarak hazırlanan Billabong 2005 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda yer alan “Soul” hattı günlük giyime yönelik ürünlerin Billabong felsefesi ile yorumlanarak, şık ve renkli tasarımlarla bütünleştirildiği bir tema sunuyor.

Siyah, beyaz, lacivert, yeşil, fuşya, açık sarı ve oranj renklerin bolca kullanıldığı konsept rahatlık ve öz güvenlerini aynı anda giysilerinde yansıtmak isteyenlerin en şık yolu olmaya devam ediyor.


Çarpıcı, seksi ve kışkırtan çizgisiyle “Vintage” hattı ise, kendi tarzını özgürce yaşayan, kendini giyimiyle ifade eden ve klişe moda çizgilerine bağlı kalmak istemeyenlere hem gündüz hem de gece için aradıkları ürünleri sunuyor. Beyaz, mavi, yeşil, kırmızı, mor, fuşya, oranj, siyah ve açık sarı renklerin ön plana çıktığı “Vintage” konsepti, özgürlüğü kışkırtıcı bir çizgi ile bütünleştirerek hazırlanmış.

Ayrıca tüm hatları zenginleştiren ve giysilerinizi tamamlayacağınız çanta-kemer-şapkalardan cüzdanlara, takım anahtarlıklara, terliklere kadar uzanan geniş aksesuar koleksiyonunu da Billabong 2005 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda bulabilirsiniz.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>