>

MODA - STİL

Şimdi Seksi ve Cesur Olma Zamanı

Hangi dekolte erkeği can evinden vurur? İşte cevabı….
 
   
 
 
     

Sırt dekoltenizle bir erkeği baştan çıkarabilirsiniz. Ama bunun için biraz terlemeniz gerekiyor.

Önereceğimiz hareketlerle formda kol, omuz ve sırt bölgesine sahip olabilirsiniz.

HANGİ DEKOLTE ERKEĞİ CAN EVİNDEN VURUR?

Bazı erkerlerin “göğüs dekoltesi” dediğini biliyoruz. Erkeklerin büyük bir bölümüne göğüs dekoltesi “fazla” kaçarken, sırt dekoltesini daha çok beğeniyorlar.

Sırt dekoltesi kadını hem şık hem cazibeli hem bakımlı hem de seksi gösteriyor. Ama pürüzsüz ve çekici bir sırta sahip olmak çok da kolay değil. İlk önce spor yapmanız gerekiyor. Eğer hareket ettiğinizde sırtınızda katlanmalar oluyorsa rejim yapmanız da şart.

Siz siz olun, sırtınızı şekle sokmadan sırtı açık elbise giymeyin. Aksik halde seksi olmak yerine itici de olabilirsiniz.

YAPILMASI GEREKENLER

Sırtınızı mükemmel bir kıvama sokmak için yapacağınız bazı hareketler var. Hazırsanız başlayalım: İlk önce elinize 1,5-2,5 kiloluk dambıllar veya 1,5 litrelik su şişeleri alın. Elleriniz kalça hizanızda ve avuç içleri birbirine bakar şekilde olsun. Daha sonra ellerinizi omuz hizanıza kadar kaldırın, kısa bir süre durduktan sonra başlama pozisyonuna dönün. 15 tekrar yapın.

İkinci sette, kollarınızı 5 saniye süreyle havada tutun. Üçüncü sette kollarınız havadayken, 8 saniye boyunca ağırlıkları 1,5 cm yukarı kaldırıp indirin. 2 veya 4 hafta içinde kol ve omuzlarınızın biçimlendiğini göreceksiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>