>

MODA - STİL

Size özel hediye rehberi...

Bayanların gözdesi teknoloji ürünleri Teknosa’da... İşte yılbaşı için size özel hediye seçenekleri...
 
   
 
 
     
Teknosa’dan bayanlar için hediye rehberi

9 ilde 55 mağaza ile hizmet veren Türkiye’nin en büyük elektronik mağazalar zinciri Teknosa, bayanların en çok ilgisini çeken ürünleri belirledi. Yüzlerce marka ve binlerce ürün seçeneği bulunan Teknosalarda satılan ve bayanların gözdesi olan bu teknolojik ürünler aynı zamanda iyi birer yılbaşı hediyesi olabilecek nitelikte.

Müşterilerinin büyük bir kısmını erkeklerin oluşturmasına rağmen Teknosa mağazalarında bayanların gözdesi pek çok ürün satışa sunuluyor. Bayan müşterilerinin sayısının her geçen gün artan Teknosa, bayanların en çok ilgisini çeken ve en çok satın aldıkları ürünleri belirledi. Yılbaşına yaklaştığımız bu günlerde aynı zamanda özel birer hediye seçeneği oluşturabilecek bu ürünler üstelik Aralık ayı boyunca tüm Teknosa mağazalarında Bonus ve Axess kart sahiplerine peşin fiyatına 12 taksit , diğer kartlara da 5 taksit imkanıyla sunulacak. Bayanların tercih ettikleri ürünler pratik kullanım özelliklerinin yanısıra, şıklık ve tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Bayanlar genellikle çanta içerisinde taşımaya uygun boyutlarda, zarif görünümlü ve pratik ürünleri tercih ediyorlar. Teknosa’da bulunan 2000’i aşkın ürün çeşidi arasından bazı yılbaşı hediyesi önerileri...

Panasonic NV-GS120, el titremesini engelleyen kamera


Görüntü kayıt cihazları pazarının önde gelen üreticilerinden Panasonic’in 3 CCD’ye sahip dünyanın en küçük video kamerası, Teknosa’da satışa sunulduğu günden bu yana büyük ilgi görüyor. Küçüklüğü ve estetik tasarımı ile bayanlar için bir hediye seçeneği. Kendi kategorisinde en ufak boyuta sahip olan Panasonic dijital video kamera, 1.77 Mega Pixel görüntü kalitesiyle kayıt yapıyor. SIS (Super Image Stabilizer) özelliği sayesinde el titremesinden kaynaklanan görüntü bozukluklarını düzelten NV-GS 120, aynı zamanda dünyanın en ünlü lens üreticisi Leica lensi sayesinde çok yüksek bir görüntü kalitesine sahip. Tüm Teknosa’larda kamera çantası hediyeli olarak satılıyor.

Teknosa Kasım ayı satış fiyatı: 1.799 YTL / 1 milyar 799 milyon TL

Sony Ericsson K700i


Telefon, müzik, internet, fotoğraf makinesi ve video kamera bir arada...

Fotoğraf kamerası ile telefonun birleştiği telefon Sony Ericsson K 700i, şık tasarımı ve kolay kullanımlı, yüksek kaliteli fotoğraf çekme özelliği nedeniyle bayanların gözdesi olabilecek bir ürün. 640 x 480 çözünürlüğe sahip olan telefonun aynı zamanda video kayıt ve oynatma özelliği de bulunuyor. 41 MB’lik hafızası ve MP3 player ve FM radyo özelliği sayesinde müzik seçenekleri sunan K700i, WAP, GPRS ve MMS özelliklerine de sahip. Tüm Teknosa mağazalarında HBH-600 Bluetooth kulaklık hediyeli.

Teknosa Kasım ayı satış fiyatı: 749 YTL / 749 milyon TL


Creative MX200 MP 3 Çalar, her zaman müzik yanınızda


Müziksiz yaşayamayan bayanlar için çantada hatta cepte taşımaya uygun boyuttaki MP3 çalarlar iyi bir hediye seçeneği oluşturuyor. Creative MX200, 256 Mega Byte hafızası sayesinde 16 saatli ses kaydı yapabiliyor, taşınabilir belleği ile de bilgisayardan müzik dosyalarını anında aktarabiliyor. Çaldığı parçaların isim ve özelliklerini de ekrarnında gösteren MX200, dahili şarjlı pile sahip.

Teknosa Kasım ayı satış fiyatı: 169 $ + KDV

LG DV8551 DVD Player, süper ince tasarım


39 mm’lik yüksekliğiyle kendi kategorisinde en ince DVD Player olan süper ince tasarımlı LG marka DVD Player, tüm ses ve görüntü formatlarını, yani DVD, Video, DVD-R, DVD-RW, SVCD, VCD, Audio CD, CD-R, CD-RW, MP3, CD-WMA ve JPEG formatlarını okuyabiliyor. Auto Play ve x100 yüksek hızda sorunsuz tarama özelliği bulunan DV 8551, 3D Surround ses düzeni tekniğine uygun ve DTS ses desteği ile çalışıyor. Metalik gri, ön panelinde sadece 2 düğmesi bulunan tasarımı, inceliğiyle dikkat çekerken, şıklığıyla bayanların ilgisini çekiyor.

Teknosa Kasım ayı satış fiyatı: 159YTL / 159 milyon TL

Philips HP 4866 Saç Kurutma Makinesi, doğal dalgaları canlandırıyor.


Teknosa’da bayan müşterilerin ilgi odağı kişisel bakım ürünleri arasında bulunan Philips HP 4866 saç kurutma makinesi, içerisinde bulunan Thermoprotect difüzör sayesinde, kuruturken saçtaki doğal dalgaları canlandırıyor, saçların daha hacimli olmasını sağlıyor. HP 4866, 1800 Watt’lık güç ile ve 3 kademeli hız özelliği ile çalışırken, diğer saç kurutma makinelerine oranla %50 daha sessiz oluşu ile ön plana çıkıyor.

Teknosa Kasım ayı satış fiyatı: 79 YTL / 79 milyon TL

www.teknosa.com

444 00 78

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>