>

BURÇLAR

Burçların Aşk Haritası

Gökyüzündeki hareketlerin bu yıl aşk hayatınızı nasıl etkileyeceğini merak ediyorsanız, özel aşk yorumlarını kaçırmayın.
 
   
 
 
     

Koç ve Yükselen Koç

Bu haftanın başında özellikle aşk hayatınızda tontiş bir ışık belirebilir. Özellikle egonuzu geri planda bırakabilirseniz, partnerinizin size ulaşmasını ya da sizinle ilgilenen kişilerin cesaret toplamasını sağlayabilirsiniz. Belki de aşk kapıda ama siz öyle tepeden bakıyorsunuzdur ki, kapıda ağaç olan aşkınız “Yeee bu bize bakmaz!” modunu açmış, kapıya sırtını çoktan vermiştir. Fakat tavsiyelerime kulak verirseniz harikulade aşklar sizin olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa


Sevgili Boğa’lar, aşk hayatınızda gelişmeler kapıya dayandı dayanacak. Aslında arkadaşım dediğiniz kişiye karşı duygularınızı kendinize bile itiraf etmekte güçlük çekiyor olabilirsiniz. Belirsiz davranışlardan uzak durmaya çalışın. Eğer duygularınızdan emin değilseniz bile karşınızdaki insanı tanımaktan kaçmanız anlamsız. Unutmayın siz tanıdıkça duygularınız netleşir. Karşınızdaki insana bulanık bir suya bakıyor hissini vermekten kaçınmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler


Sevgili İkizler, aşık olmak için mükemmel zamanlama geldi çattı. Tüm koşullar sağlam, siz isteklisiniz, bahar da kapıda. Peki sizi durduran şey nedir? Sizi durduran şey yine sizsiniz. Mücadele etmekten kaçtığınızı kabul etmelisiniz, halbuki ilişkiler mücadele ister. Aşk kapınızın eşiğinde dikildi sizi bekliyor, ama sizden istediği birkaç şey var... Öncelikle eski defterleri kapatmanız gerekiyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç


Sevgili Yengeçler, bir yanınız ilişki ister, diğer yarınız hovardalık etmek ister. Öncelikle durup biraz düşünün, siz hangi yanınıza kulak vereceksiniz. Ona göre arayışınıza devam edin. Ama şu sıralar Yengeçler için geçmiş ilişkilerin “pişt pişt” yapacağı bir dönem olabilir. Kafanız karışmaya müsait, bunun için içinize ve kendinize dönmeniz gerekecektir!

Aslan ve Yükselen Aslan


Bahar geldi, güneş tüm yurdu aydınlattı, fakat siz mağrur Aslanların kalbine bir türlü sızmayı başaramadı. Onun kaşı çirkin, diğerinin elleri büyük, bir diğeri az kazanır, diğeri sizden fazla kazanıyor olmaz... Aşk böyle gelmez, pat diye karşınıza dikilir, eli, gözü, işi umurunuzda olmaz. Bu hafta kendinize bir iyilik yapın ve karşınıza çıkan insanlara bir şans verin!

Başak ve Yükselen Başak


Sevgili Başaklar, yakın çevrenizde size açıldı açılacak ya da yakın çevrenizin aracılığı ile size ulaşacak birileri kapıda bekliyor olabilir. Hatta bu kişi fazla yakınınızda, sizi fazlasıyla stalklamakta bile olabilir. Hafta sonuna doğru alıcılarınızı iyice açmanızı tavsiye ederim, zira yurt dışı bağlantıları sağlam olan ya da yabancı bir arkadaş sizinle ilgilenebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Oldukça güzel aşklar ve yeni başlangıçlar siz Teraziler için tatlış tatlış beklemekte. Üstelik, aşk bir anda hızla, çat diye gelecek. Biraz daha sabredin ve arayışlarınızdan vazgeçmeyin! Bu hafta sizin için de yabancı insanlarla birlikte vakit geçirmek söz konusu olabilir. Siz zaten yeni insanlarla tanışmayı severken, böyle bir fırsat elinize geçerse kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, bu hafta sizler için önemli haftalardan bir tanesi. Doğru hamleleri yapıp doğru zamanlamayı tutturursanız kalıcı, uzun süreli bir ilişki sizi bekliyor. Aslında bunu bu haftayla sınırlamayalım, bu ay boyunca uzun süreli ve kalıcı ilişkiler ya da iş ortaklıkları kurma enerjiniz yüksek.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili tatlış mı tatlış Yay’lar. Geçmiş ilişkilerinize özlem duyuyor olabilirsiniz. Bu hafta sizlere geçmiş ilişkilerinizdeki kötü etkilerden kurtulmak için fırsatlar veriliyor. Güzel hisleri, güzel duyguları yakalayın çünkü nefret, kin, öfke ya da affedememe gibi insan enerjisini düşüren kelimeler bu hafta hayatınızdan çıkmak için hazırlanıyor. Yeni ve hızlı başlangıçlar sizi bekliyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, nihayet kabuğunuzu kırmaya hazırlanıyorsunuz. Tatlı bir hareket, zamanında kaybolan özgüveninizi yerine getirmeye hazırlanıyor. Eğer sabırlı davranır ve gerçekten mütevazı olabilirseniz kendinizi bulacağınız bir aşk size mucize gibi sunulacak. Üstelik bu oldukça kalıcı bir ilişki olabilir.

Kova ve Yükselen Kova

Uzun süredir direndiğiniz değişim ve dönüşümden artık kaçamayacaksınız. Artık döneme ayak uydurmak zorunda kaldığınız gerçeği ile yüzleştiğinize göre Jüpiter size cömert davranabilir! Hatta büyük oynuyor ve diyorum ki, siz Kovalar muhtemelen bu sene ani evlilikler yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar, aşk konusunda “Bir saniye dokunma, bu konuyu bana açma” diye içinizden minik minik kanıyorsunuz. Karşınıza aşk ve ilişki konusunda her açıdan birçok fırsat çıkıyor, bunları görmezden gelip öylece boşluğa bakmaya devam ediyorsunuz. Yapmanız gereken şey çekingenliğinizi bırakıp, ne istediğinizi bilmek ve ona göre hamlelerde bulunmak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>