>

MODA - STİL

Son Moda Gelin Ayakkabıları!...

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo sayesinde düğün alışverişleri artık çok daha kolay...
 
   
 
 
     

Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo, seçkin moda markalarına ait şık ve rahat gelin ayakkabı modellerini sunarak en özel günlerinde gelinleri yalnız bırakmıyor. NR. 39’un özel gelin koleksiyonundan dantelli ve çiçekli gelin ayakkabılarına her tarzda ürün www.zizigo.com’da satışa sunuluyor.

Zizigo’da sunulan seçkin markalara ait gelin ayakkabıları arasında NR. 39 markasına ait %100 gelin başlıklı koleksiyona ait şık ürünler, çiçekli ve dantelli modeller, krem ve beyaz renklerinin yanı sıra bu yıl çok moda olan altın ve gümüş ayakkabılar dikkat çekiyor. Zizigo’da 30’un üzerindeki farklı modeldeki gelin ayakkabılarının fiyatları 99 TL ila 379 TL arasında değişiyor.Kapıdan ücretsiz iade Zizigo’da!

Zizigo satın alınan ürünleri 1-3 günde teslim etmesi, teslimat ve iade sürecinde ücretsiz kargo servisi, iade edilen ürünün ücretsiz olarak kapıdan alınması ve 365 gün iade imkanı gibi özellikleriyle keyifli ve kolay alışveriş sunuyor. Zizigo’dan alınan ürünlerde renk ve numara değişikliği de kolaylıkla yapılabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>