>

MODA - STİL

Sonbaharı Kayıpsız Atlatın!

Eczacıbaşı Schwarzkopf'un saç dökülmelerini tamamen ortadan kaldıran BC Bonacure Phytobiogin Serum ve Phytobiogin Şampuan indirim kampanyasında!
 
   
 
 
     
Saç Dökülmelerine Dur Diyen Kampanya

Eczacıbaşı Schwarzkopf'un özellikle mevsim geçişlerinde ve yaz sonrasında herkesin ortak sorunu olan saç dökülmelerini tamamen ortadan kaldıran muhteşem ikilisi BC Bonacure Phytobiogin Serum ve Phytobiogin Şampuan, şimdi çok daha uygun fiyatlarla indirim kampanyasında.

Gür ve Işıltılı Saçlar İçin!

Baş derisindeki kan dolaşımını harekete geçiren bu iki ürün, hücrelerin bölünme ve büyüme potansiyelini artırarak etkin bir sonuç sağlıyor. Beslenen, yeterli oksijen alan baş derisi ve saç kökleri sağlığına yeniden kavuşuyor ve sağlıklı saç telleri doğuyor.

Bağımsız klinikler tarafından yapılan araştırmalara göre, besleyici özelliği olan Phytobiogin Serum'un saç dökülmesinin yoğun olduğu ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde 1,5 ay düzenli olarak kullanılması öneriliyor. Eğer dökülme sorunu mevsim dönüşleri dışında da devam ediyorsa, kullanım süresinin üç aya kadar uzatılması tavsiye ediliyor. Besleyici özelliği olan phytobiogin serumu baş derisini ve saç kökünü desteklemek amacıyla yıl boyunca da kullanılabilir.

Kuru ya da nemli saça sık çizgiler halinde kolayca uygulanabilen Phytobiogin Serum, düzenli kullanıldığında, saç sağlığının kalıcı olmasını sağlıyor.

Saç dökülmelerine ve yıpranmalarına karşı Phytobiogin Serum'un etkisini artıran ve saç bakımını tamamlayan diğer bir BC Bonacure ürünü de Phytobiogin Şampuan. Phytobiogin Şampuan, ince telli ve dökülen saçlar için ideal olmasının yanı sıra saçı canlandırıp içeriden güçlendiriyor. Saç tellerinin direncini artıran Phytobiogin Şampuan, saçın dolgun ve hacimli görünmesini sağlıyor ve etrafında koruyucu bir film tabakası oluşturuyor. Saça masaj yapılarak uygulanan bu şampuan, Phytobiogin Serum'dan önce kullanıldığında daha etkin sonuç veriyor.

Phytobiogin serisi de diğer BC Bonacure ürünleri gibi sadece kuaför salonlarında satışa sunuluyor

Özelikle yaz sonralarında sıkça görülen erken saç dökülmelerine karşı siz de önleminizi alın, Phytobiogin serisinin 3 ve 6 haftalık paketlerini indirimli fiyatlarla kullanma fırsatını kaçırmayın.
www.bonacure.com.tr

3 haftalık kullanım paketi: 100 milyon TL
6 haftalık kullanım paketi: 170 milyon TL

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>