>

MODA - STİL

Kırmızının cazibes

Kırmızının cazibesi Tergan ayakkabı, çanta ve aksesuarlarında
 
   
 
 
     

Bu yılın en moda rengi kırmızının cazibesi Tergan ayakkabı, çanta ve aksesuarlarında tüm ihtişamıyla yansıyor. Kalitenin, şıklığın öncüsü Tergan koleksiyonunda yer alan kırmızı modellerle yaz davetlerinde tüm gözler size çevrilecek!

Kalitenin şıklığın öncüsü Tergan, bu yazın en moda rengi kırmızının tüm tonlarını ayakkabı, çanta ve aksesuar koleksiyonlarına taşıdı. Sezonun en trend ürünlerini barındıran Tergan’da kırmızının cazibesi tüm ihtişamıyla yansıyor.

Açık pembeden çilek kırmızısına, bayrak renginden bordoya kadar uzanan çok geniş renk alternatifleri içerisinde seçim yapmakta zorlanacaksınız. Bu çok iddialı ve seksi rengi en güzel şekilde yorumlayan Tergan tasarımlarıyla tüm gözler size çevrilecek.Tergan ayakkabıları ile sınırsız konforu yaşayacak, eğlencenize ayağınızda hiç bir şey yokmuş gibi rahatlıkla devam edebileceksiniz.

Yaz davetlerinin en dikkat çekici kadını olmaktan korkmayanların seçimi kırmızı giysileri mükemmel bir şekilde kombinleyen ince topuklu, kafesli, güllü, taşlı ayakkabı modelleri portföy çantalar ile tamamlanıyor. Çantalar, gizlenebilen zincir sap sayesinde hem omuz, hem de portföy çanta kullanımına olanak veriyor. Geriye de size bu ışıltılı güzelliğinizin keyfini çıkartmak kalıyor!

Kaliteli el işçiliğinden ödün vermeden güncel trendler ışığında hazırlanan Tergan koleksiyonu hem tasarım güzelliği, hem de üretim kalitesiyle fark yaratıyor. Böylece şık ve aynı zamanda rahat olmak mümkün kılınabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>