>

MODA - STİL

Star Wars Severlere Yepyeni Bir Koleksiyon

Serinin merakla beklenen sekizinci halkası Star Wars: Son Jedi’den ilham alınarak oluşturulan Koton Star Wars Koleksiyonu, filmin vizyona girmesiyle birlikte mağazalarda yerini aldı.
 
   
 
 
     

Star Wars efsanesinin son filmi Star Wars: Son Jedi’ın vizyona girmesiyle birlikte Star Wars karakter görselleri ve filmin ismini taşıyan baskılı tasarımlar yeniden Koton mağazalarında yerini aldı. Senaryosunu Johnson ve George Lucas’ın kaleme aldığı, Güç Uyanıyor’un kahramanlarının galaktik efsanelere katılıp Güç’ün asırlık sırlarının ve geçmişinin destansı bir macerayla anlatıldığı filmde Skywalker efsanesi de devam ediyor. Merakla beklenen filmin karakterlerinden ve Star Wars dünyasını yansıtan izlerin illüstrasyonlarından oluşan Koton Star Wars Koleksiyonu, casual kadın, erkek çocuk ve bebek kategorisinde hayranlarıyla buluşuyor.

Koleksiyonda, erkek çocuk kategorisinde Star Wars’un galaktik temasına uyumlu parlak ve reflektör baskılı detaylar ile pullu modeller ön plana çıkarken arma detaylar ve metraj baskılı modeller de dikkat çekiyor. 9 farklı modelden oluşan kategoride uzun kollu tişört modelleri, bere, sweatshirt ve eşofman tasarımları yer alıyor.

Casual kadın kategorisinde sezonun trendi parıltılı baskılar kullanılırken, tasarımlarla Star Wars ruhu yeniden modaya taşınıyor. 11 farklı modelden oluşan Koton Star Wars Koleksiyonu’nun causal kadın kategorisinde siyah, pembe ve bordo renkleri hakimiyet gösteriyor. Koleksiyonda spor giyimin rahat kesimleri tişört, eşofman ve sweatshirt tasarımlarıyla ön plana çıkıyor.

Starwars’un en küçük hayranlarına özel oluşturulan tasarımlar baby kategorisinde bir araya geliyor. Eşofman altı ve sweatshirt tasarımlarının yer aldığı Koton Star Wars Koleksiyonu’nda açık ve koyu gri ile bordo renkleri kullanılıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>