>

TATİL

Bayram İçin Şeker Tadında Tatil Seçenekleri

Hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki tatil seçenekleriyle, tatilcilerin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

“Her gün tatil olsa” sloganıyla tatilcilere, tatilin değerini ve gerekliliğini anımsatan Gezinomi, Şeker Bayramı’nda isteyenleri yurt içindeki otellerde eğlenmeye, isteyenleri de yurt dışında farklı ülkeleri keşfetmeye davet ediyor.

SADECE GÖZE DEĞİL, KULAĞA DA HİTAP EDEN OTELLER

Gezinomi’nin otellerde sunduğu tatil seçenekleri, birbirinden ünlü sanatçıların katılımıyla sadece göze değil kulağa da hitap ediyor. Tatilciler, Sueno Hotels Beach Side - Sueno Golf Belek’te Sibel Can ve Ebru Gündeş; Cratos Premium Hotel & Casino & Port & SPA’da Candan Erçetin ve Soner Olgun veya Merit Park Hotel’de Sıla ve daha birçok sanatçı eşliğinde, tatil dönüşünde hala hafızalar da ve kulaklarda iz bırakan bir tatilin keyfini yaşamış olacaklar.

ÖZEL FİYATLAR VE VİZESİZ YURT DIŞI SEÇENEKLERİ GEZİNOMİ’DE

Tatil süresini uzatmayı düşünenler; birkaç günlüğüne de olsa Akdeniz sahillerinde bulunmak isteyenler; İspanya’ya gitmek için fırsat bekleyenler; son zamanların gözde cennet adası Mikonos’u mutlaka görmek isteyenler; herkesin dileklerine yanıt veren bunları gerçeğe çeviren tek adres olan Gezinomi’de bir araya geliyor. Tüm yurt dışı seçeneklerini farklı beğenilere göre çeşitlendiren Gezinomi, bayramda da tur seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>