>

GÜZELLİK

Hangi Kokteyl Modunuza Uygun?

Heyecan uyandıran üç parfüm ile gecenin parlayan yıldızı siz olun. Oriflame Coctails & The City EdT (COSMOTURK TIKLA KAZAN)
 
   
 
 
     

Haydi kızlar, arkadaşlarınızla en son ne zaman dışarı çıktınız? Coctails & the City ile tanışma zamanı geldi – Heyecan uyandıran üçlü parfüm serisi özel günleriniz için size hayatın tadını çıkarmayı garanti ediyor. Ünlü kokteyllerden ilham alan her bir EdT, karşı konulamaz kokuları ile duygularınıza hitap ediyor.Farklı kadın gruplarının beğeneceği 3 farklı koku seçeneği; Flirty Bella, Party Queen ve Fashion Addict. Gece hangi ruh halinde iseniz onu seçebilirsiniz. Flirty Bella, her zaman doğru olanı yapar. Turunçgil ve odunsu kokuları içinde barındıran EdT, ilgi çekici ve orijinaldir. Party Queen durmaksızın eğlenceye hazırdır. Çiçeksi gül koku ailesinden olan neşeli parfüm, gençlik enerjisini yansıtıyor. Fashion Addict ile etrafınızı etkileyin. Çiçeksi meyveli kokusu, hem baharatlı hem de tatlı kokusu ile çekicidir.Ne için bekliyorsunuz? Kız arkadaşlarınızla biraraya gelin ve kokteylinizi keşfedin – Eğlence için mükemmel tarifleri kaçırmayın!

Oriflame Eylül Ayı Kataloğundan Coctails & the City serisini linke tıklayarak keşfedebilirsiniz:
http://tr.oriflame.com/products/catalogue-viewer.jhtml

Oriflame’in Facebook sayfası hayranlarına sunduğu özel yarışmalar ve kampanyalar için bizi beğenin: https://www.facebook.com/turkeyoriflame


"1 - 30 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA 48 COSMOTURK OKURUMUZA ORIFLAME COCTAILS & THE CITY EDT HEDİYE"

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>