>

MAGAZİN

Hülya ile Kaya yeniden evlenir!

Can Tanrıyar açıkladı: Hülya Avşar - Kaya Çilingiroğlu yeniden evlenecekler...
 
   
 
 
     
Vatan gazetesinden Elif Ergu'ya konuşan Can Tanrıyar, TV programında yayınladığı görüntülerle çiftin boşanmasına yol açmıştı. Tanrıyar'a göre ünlü çift yeniden biraraya gelecek:

"Ayrıldığından beri Kaya ile geziyoruz. Sudan çıkmış balık gibi. Daha önce de çapkınlıklarını yakalamıştım ama yayınlamamıştım. Hülya hepsini bilirdi ama görmezden gelirdi.

Kaya arasaydı, yayınlamazdım. Üstelik yakalandığında röportaj verdi. Tanıtımlar döndüğünde aradılar, iş işten geçmişti.

Mutlu bir evlilikleri yoktu. Bunu herkes biliyor. Bu ilişkinin bitmesinde bizim çekimler son nokta oldu. Bahane oldu. Noktayı koydular.

Kaya ile dostuz ama son zamanlarda görüşemiyorduk. Hülya ile Petek yüzünden. Onlar arasındaki gerginlik bizim ilişkimize de yansımıştı.

En son bir buçuk yıl önce yakalamıştık Kaya'yı, yayınlamadık. Bu ilişkiyi de biliyorduk, çekmiyorduk. Evet, çok yakaladık; yuvası bozulmasın diye yayınlamadık.

Hülya Avşar duymaz olur mu? Her yanda gözü kulağı vardır. Biliyordu. o da sanırım kendine bir süre vermişti. Ben yayınlamazdım, Hülya arardı beni, "Biliyorum Can, şurada şöyle şöyle yapmış" derdi.

Bu ilişkiye hala bitmiş gözüyle bakmıyorum. Kaya çok perişan, çok üzgün. O günden beri birlikteyim, Feraye Tanyolaç'ı bir kere bile yanında görmedim. Feraye hanım nerede bilmiyorum. Kaya kızına çok düşkün, çok üzülüyor. Belki resmi ayrılık, bunları yeniden birleştirebilir. Çünkü bu gelip gitmeler aralarını soğutmuştu ama hiç ayrılmadılar. Şimdi ilk kez ayrılar... Belki herşey değişir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>