>

MODA - STİL

Takıda Afrika rüzgarı...

Takı ve aksesuar modasında uzun zamandır etkisini hissettiren etnik akımlar, önümüzdeki dönemde ağırlığını daha da artıracak.
 
   
 
 
     
Goldaş’tan Afrika esintileri taşıyan etnik koleksiyon

Goldaş takıda Afrika rüzgarı estiriyor

Takı ve aksesuar modasında uzun zamandır etkisini hissettiren etnik akımlar, önümüzdeki dönemde ağırlığını daha da artıracak. Takıda trend yaratan tasarımlara imza atan Goldaş da Afrika’nın vahşi ve gizemli güzelliğini rengarenk takılarda buluşturduğu Tribe Koleksiyonu’nu tüm takı meraklılarının beğenisine sundu. Modayı yakından izleyen hanımlar Goldaş’ın Afrika’dan esintiler taşıyan yeni koleksiyonunu çok beğenecekler.


Afrika deyince akla ilk; vahşi doğası, sıcak renkleri, güneşin parlak ışığı ile aydınlattığı uçsuz bucaksız topraklar ve kendine has yaşam biçimleri olan kabileler gelir... Bu kabilelerin halkları ise kimi zaman dinsel kimi zaman sembolik anlamlar taşıyan, ancak özünde pek çok kültürde olduğu gibi süslenme amacı taşıyan takıları ile dikkati çeker. Afrika halklarının renk ve biçim zenginliği ile göz dolduran takıları, Goldaş’ın yeni koleksiyonuna da ilham kaynağı oldu.


Tribe Koleksiyonu’nda trendlere ve seçilen konsepte uygun olarak iri ve gösterişli takılara yer verildi. Tasarım çizgisi olarak Afrika’yı ve Afrika halklarının takılarını en iyi yansıtacak renk ve objeler seçildi. Koleksiyonda; sonsuzluğun ve ölümsüz ruhun simgesi daire formunda renkli deri parçaları, pek çok Afrika kabilesinde takı yapımında ve törenlerde kullanılan tüyler, altının sıcak ışıltısı ve ihtişamı ile buluştu. Süsleme geleneğinin 35 bin yıllık malzemesi olan, Afrika halklarının da sıkça kullandığı boncuklar, Tribe Koleksiyonu’nda da rengarenk cam ve tahta boncuklar olarak takıları süslüyor.

Koleksiyonda en çok dikkati çeken, el emeği ile hazırlanan büyük tek kolyeler, Afrika kadınlarının vazgeçilmez süsü iri ve sallantılı küpelerin yanı sıra 3’lü ve 2’li setler arasından zevkli seçimler yapabilmek mümkün. Tribe Koleksiyonu, tüm dikkatleri üzerine çekmek ve beğenilmek isteyen herkesi, Afrika’nın büyülü takılarını keşfetmeye çağırıyor.


Tüm takı severleri Afrika’nın sıcak topraklarında gizemli bir yolculuğa davet eden Tribe Koleksiyonu takılarına ulaşmak için, Goldaş’ın İstanbul Capitol Alışveriş Merkezi, Bağdat Caddesi, Ataköy Galleria, Taksim, Profilo Alışveriş Merkezi; Ankara Migros Alışveriş Merkezi; Rusya ve Almanya’daki mağazaları ile www.goldas.com adresindeki sanal mağazaya uğramak yeterli.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>