>

MODA - STİL

Tasarımını yap, dünya giysin!

Dr Martens, “Tasarımınla dünyaya açılmaya hazır mısın?” sloganıyla başlattığı yeni yarışma ile keşfedilmemiş tasarımcılar arıyor.
 
   
 
 
     
Modayı kendine göre yorumlamayı seçen, tarzını giysilerine yansıtmaktan hoşlanan, kendini ifade etmekten kaçınmayan, yaratıcı gençlere özel…

Türkiye temsilciliğini Dema Group’un yaptığı ve 2005 ile 2006 yıllarında “Cool Brend” kategorisinde İngiltere’de ilk beş içinde yer alan Dr. Martens, genç tasarımcılara ve kendine güvenen herkese, tüm dünyanın giyeceği ayakkabıları tasarlama fırsatı sunuyor. Dr. Martens’in 1460 modeli için başlatılan yarışmanın Türkiye ayağı 8 Ekim 2007 tarihinde başlayacak ve 30 Kasım 2007’ye kadar sürecek.

“Tasarımınla dünyaya açılmaya hazır mısın?” sloganıyla tüm dünyada başlatılan yarışmada “kalem, boya, hayal gücü ne istersen kullan” diyen Dr. Martens ekibi, internet sitesinden tasarımlarını yapanların içinden en çok oy alan tasarımı seçecek. Yarışmanın birincisine 1000 Euro para ödülü verilirken, kazanan tasarım 500 adet üretilerek, tüm dünyadaki Dr. Martens mağazalarında satışa sunulacak.


Yarışmaya nasıl başvuru yapılıyor?
Dr.Martens’in Türkiye’de başlayacak olan kampanyasına katılmak için katılımcılar www.drmartens.com/bootdesign sitesinden online olarak tasarımlarını yapabiliyor; ya da posta yoluyla yaptıkları tasarımları “The Brief, Dr. Martens 1 – 4 King Street London WC2E 8HN” adresine gönderebiliyorlar.

İngiltere ve Almanya başta olmak üzere hemen tüm Avrupa, Avusturya, Yeni Zelanda, Japonya ve Rusya’ya yayılan geniş bir coğrafyada varlığını sürdüren Dr. Martens, Türkiye’deki tüm Dema mağazaları ve yetkili satış noktalarından temin edilebiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>