>

MODA - STİL

T-Box Heyecanı Yeni Sezonda da Devam Ediyor.

"T-box Gömlek ve Şalları raflardaki yerini aldı, on beşer gün ara ile piyasaya sunulacak yeni sezonun diğer ürünleri merakla bekleniyor." Tıklayın!
 
   
 
 
     
T-box yeni sezona, yepyeni sürprizlerle giriyor. Sonbahar- Kış sezonunda T-box’ ların küçük ve eğlenceli ambalajlarından neler, neler çıkacak. İşte sezonun ilk iki yeni ürünü, T-box gömlek ve T-box şal.

T-box "her şeyi ütülerim ama gömlek ütülemeyi beceremiyorum, artı bundan nefret ediyorum" diyenlerin sesine kulak verdi. Israrla aradığınız halde hiçbir yerde bulamadığınız "kırışığım ve bununla gurur duyuyorum" felsefesine sahip bir gömlek üretti. T-box gömlekler kadın ve erkek modelleri ile çok sevdiğimiz o iki renkte, siyah ve beyaz. Fiyatı 29.950.000 TL. 50 bin liralık para üstü yine ambalajın içinde.

T-box’ın ikinci sürprizi tam sekiz ayrı ve canlı renkte T-box şal. Şal deyip geçmeyin;
sarıp, sarmalanma ihtiyacı duyan, sevgi açılığı çekenlere, şıklığıma şıklık katacağım diyenlere, dekolteme erkek arkadaşım kızabilir endişesi duyan tedbirli bayanlara birebir. T-box şalın fiyatı 4.950.000 TL., lütfen gülmeyin, sudan ucuz olma çalışmalarına destek verin. Bu sezon bütün omuzlar T-box şallar ile süslenecek demedi demeyin.

T-boxlar Çarşı, Beymen, Net Work, Benetton, Divarese ve Limon mağazaları dışında Hakkari’den Bodrum’a geniş bir yelpazede ve toplam 49 ilde yüzlerce hazır giyim mağazasında satılıyor. T-boxları, uçaklardaki ve terminallerdeki Duty Free mağazalarında da bulmak mümkün.

Boyner Grubu’nun geçtiğimiz Mayıs ayında piyasa sunduğu T-box markalı ürünler 2003 yazına büyük renk katmış, t-shirt, tank top (atlet), havlu ve g-string’ leri ile çok konuşulmuş, çok sevilmişti. Sıra dışı ve orijinal T-box, yine küçük, yine hafif, yine eğlenceli, yine yeninin, modanın içinde.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...



Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>