>

DİĞER HABERLER

Dell Evlere Yepyeni Elektronik Serisini Getiriyor..

Dell.com internet sitesi, dijital müzik çalarlar ve LCD ekran televizyonlarını Dell tüketicilerine en yüksek kalite ve en hesaplı fiyata sunuyor.
 
   
 
 
     
Yeniden yapılandırılan Dell.com internet sitesi, dijital müzik çalarlar ve LCD ekran televizyonlarını Dell tüketicilerinin beklentilerine uygun olarak en yüksek kalite ve en hesaplı fiyata sunuyor.

13 Ekim 2003, Texas- Dell, tüketiciye yönelik ev elektronikleri pazarına girdiğini ve bu bağlamda piyasaya sürülecek dijital müzik çalar, online müzik servisi ve multifonksiyonlu LCD televizyon ve bilgisayar monitörünün yer aldığı seriyi yılbaşına kadar A.B.D.’de, sonrasında da tüm dünyada sunacağını duyurdu.

Dell yapılan açıklamada, yenilenen dell.com internet sitesinin de önde gelen perakende satış merkezlerinden biri olmaya devam edeceğini de vurguladı.

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Michael Dell konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında, "Müşterilerimiz için teknolojimizde devrimler yaratıyoruz. Bilgisayarla entegre olabilen yüksek performanslı elektronik ürünleri pazara sunarak, müşterilerimiz için önemli olan içerik ve tecrübeyi çok daha yüksek kalite ve değerde sunacağız. Müşterilerimizin müzikten, filmlerden ve kişisel haberleşmeden diledikleri zaman, diledikleri yerde ve diledikleri şekilde keyif almalarını arzu ediyoruz. Ürün yelpazemizi genişletiyor ve dell.com’u geliştiriyoruz. Bu gelişimi tatil ve bayram dönemine kadar tamamlayarak müşterilerimize bu yoğun dönemde daha çok seçenek sunmak istiyoruz." dedi.

Yılın 4. çeyreğinde tamamı pazara sunulmuş olacak ürün serisinin, dell.com’dan e-ticaret yoluyla ve telefonla çağrı merkezlerinden rahatlıkla sipariş edilebileceği bildirildi. Dell.com sitesinin Ekim ayı içinde yenileneceğinin de duyurulduğu açıklamada, yenilenen sitenin satın alımlarda daha geniş seçenekler sunacağı ve servis hizmetinin de daha yaygın kullanıbileceği bildirildi.

Dell’in yılbaşına kadar internet üzerinden satışa sunacağı ürünler arasında, dijital müzik çalar, online müzik servisi, multifonksiyonlu LCD ekranlı televizyon ve bilgisayar monitörü, ev sineması projektörü ve kablosuz cep bilgisayarı yer alıyor. Michael Dell bu ürünlerin pazara sunulması ile ilgili yaptığı açıklamada, tüketiciye yönelik ev elektronikleri ürün serisi ile tüketicilerin teknoloji ihtiyaçlarının tümünü tek bir kaynaktan sunabildiklerini ifade etti.

Tüketicilerin PC’lerinden maksimum düzeyde yararlanabilmeleri için Dell ayrıca dijital evlerde dijital eğlence merkezi kurulması için yeni yazılım uygulamasını da piyasaya sundu. Dell Media Experience ismindeki bu yazılım sayesinde, kullanıcılar, dijital müzik dosyalarını dinleyebilecek, fotoğraflarına müzik ekleyebilecek, DVD seyredebilecek ve video klip izleyebilecekler.

Dell 1996 yılından beri internetin satış kanalı olarak kullanılmasında öncülük etti. 1997 yılında internet üzerinde 1 milyon USD üzerinde satış yapan ilk şirket oldu. Dell’in ABD Ev ve Ev-Ofis bölümü, 2003 mali yılında tek başına 2.8 milyar USD ya da kısaca Dell’in tüm gelirinin %50’sini kazanarak, Amerika’daki birçok şirketin yıllık gelirlerini geçti. Dell’in internet sitesi Amerika’da en çok ziyaret edilen 8. internet sitesi olma özelliğini de taşıyor.

Ekim ayında yenilenmiş haliyle internet kullanıcılarının karşısına çıkacak olan sitede kullanıcılar tarafından talep edilecek hizmetler ağ üzerinden sağlanacak ve yeni görsellerle Dell’in geniş bilgisayar ve tüketici elektroniği ürün ve hizmet gamını etkili bir biçimde sergileyebilecek.


DELL YENİ ÜRÜNLER:

Dell Dijital Müzik Kutusu ( Jukebox- DJ )

Dell DJ, yüksek bellek kapasitesi, uzun ömürlü pili ve kolay kullanımlı kontrol paneliyle parlak dizayna sahip bir müzik çalar.


Dell Müzik Mağazası ( Music Store )

Dell Müzik Mağazası’nda, kullanıcılar, Dell DJ ve aksesuarları hakkında bilgi alabilir ve müzik parçası indirme hizmetinden yasal olarak yararlanabilirler. Bu serviste binlerce seçenek mevcuttur ve indirilen parçalar Dell DJ’ye yüklenir. Serviste ayrıca, kişiye özel şarkı listesi oluşturma ve seçimlere göre belli sanatçı ve şarkıları önerme de dahil.


Dell W1700 LCD TV

Dell W1700 LCD TV ultra parlak düz panel monitörü bir TV tüneriyle biraraya getiriyor. Ürün özellikle hem televizyon izlemek hem de akan video oyun oynayanlar ve PC uygulamalarını bir ekranda görmek isteyen multimedya müşterileri için mükemmel bir seçim. 17 inch’lik ekran HDTV girişi ve entegre ses özellkleri ile üst düzey ses performansı sunuyor.


Dell Media Experience

Dell Media Experience, pek yakında tüm Dimension masaüstü bilgisayarlara kurulabilecek bir uygulama. Bu uygulamayla kullanıcılar, fotoğraf, müzik, dijital video ve DVD’leri bilgisayarlarında çalıştırabilecekler.


Dell Axim X3

Dell Axim X3, Dell’in en yeni cep bilgisayarı. Dell’in bir evvelki modeli Axim X5’e göre daha ince, daha hafif olan Axim X3, seçeneğe bağlı olarak, entegre 802.11b kablosuz bağlantı özelliği de var.


Dell Dimension XPS

Dell Dimension XPS, 3 boyutlu oyunlarda ve üst seviye multimedya uygulamaları için optimum performans sağlıyor.


Dell 2200 MP Projektör

2200 MP, projeksiyon teknolojisini toplantı salonlarından eve taşıyor. Keskin görüntü ve esnek bağlantı olanakları sunan projektör, özellikle spor karşılaşmaları, video oyunları ve DVD filmlerini duvarda ya da perdede seyretmek için ideal.

www.dell.com

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>