>

MODA - STİL

Teknosa’da Sony Günleri...

Teknosa mağazalarında, en yeni, hediyeli ve çok özel fiyatlı Sony’leri bulmak mümkün.
 
   
 
 
     
Teknosa’daki herşey Kasım ayı boyunca HSBC Advantage ile peşin fiyatına 12 taksit, diğer anlaşmalı kredi kartları ile 5 taksit fırsatıyla sunuluyor.

Teknosa mağazalarında Sony Günleri başladı. Teknosa mağazalarında Kasım ayı boyunca sürecek Sony Günleri kapsamında satışa sunulan Sony ürünlerinde çok özel fırsatlar sunuluyor. Türkiye’de ilk defa Teknosa’da satışa sunulan Sony ürünlerinin dışında, bazı Sony’lerde çok özel fırsatları, bazı Sony’lerde ise süpriz hediyeleri yakalamak mümkün olacak.

Ankara ve İstanbul’da yeni açılan mağazaları ile mağaza sayısı 55’e yükselen Türkiye’nin en büyük elektronik mağazalar zinciri Teknosa ayrıca, Kasım ayı için HSBC Advantage kart ile ortaklaşa büyük bir kampanya başlattı. Teknosa’nın tüm mağazalarındaki bütün ürünler Kasım ayı sonuna kadar HSBC Advantage kart sahiplerine peşin fiyatına 12 taksit, diğer kredi kartlarına ise peşin fiyatına 5 taksit ile sunuluyor. Teknosa’da ses ve görüntü sistemlerinden cep telefonlarına, bilgisayardan DVD’lere kadar yüzlerce elektronik markanın, iki bini aşkın ürünü bulunuyor.

Sony almanın tam zamanı

Kasım ayında başlayan Sony Günleri kapsamında Teknosa’da satılan Sony ürünleri üç kategoriye ayrılıyor. Teknosa’dan satın alınan Sony’ler ya Türkiye’de ilk defa satışa sunulan ürünler olacak, ya çok özel fiyatlarla sunulacak, ya da bir hediye kazandıracak.

Türkiye’de ilk defa satışa sunulan Sony ürünleri arasında DVD Player hediyeli dijital kameralar Sony DCR-DVD201E ve DCR-DVD101E bulunurken, hediyeli ürünler arasında da 512 MB memory stick hediyeli 8 Megapixel çözünürlüğe sahip DSC F828 dijital fotoğraf makinesi, kamera çantası ve beş adet kaset hediyeli Sony dijital kameralar gibi pek çok ürün bulunuyor.

Teknosa’ya ulaşmak için:
www.teknosa.com
444 00 78
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>