>

MODA - STİL

Tercihiniz hangisi ? Work-in / Work-out

Bikini, mayo ve mayokini koleksiyonları sayesinde yaz sezonuna damgasını vuran Kyo MyFriend, kış sezonu ile birlikte müşterisini yeni koleksiyonu ile buluşturmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

‘WORK-IN’ (yoga/pilates) ve ‘WORK-OUT’(fitness/aerobik) olarak ikiye ayrılan koleksiyon bu sporlarla ilgilenen bayanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Kyo MyFriend tarafından Yoga ve Pilates’e yönelik üretilen ‘WORK-IN’ grubu tasarlanırken, insan vücudunda var olduğuna inanılan ve 7 farklı enerji merkezini temsil eden çakralardan yola çıkıldı. Bu grupta yer alan ürünler, her çakranın temsil ettiği mor, indigo, mavi, yeşil, sarı, turuncu ve kırmızı renklerine uyumlu şekilde swaroski taşlarla süslenerek tasarlandı. Böylece hem şık hem de pilates ile yoga felsefesini tam olarak barındıran zengin bir ürün grubu oluşturuldu.

Fitness ve Aerobik’e yönelik üretilen ‘WORK-OUT’ grubundaki ürünlere farklı yıkama teknikleri ile eskitilmiş görüntüler kazandırılarak bu sporların performansa dayalı sporlar olduğu fikri üzerinde duruldu. Octagon taş baskılarla görsel olarak desteklenen bu grup pembe, füme ve haki renklerinde üretildi.

11 modelden oluşan koleksiyonlara 20-40 YTL aralığında sahip olabilirsiniz

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>