>

MODA - STİL

Tergan ile hafta sonunda trendy şıklık

Tergan, weekend line modelleri ile hafta sonunda trendy şıklığın anahtarını sunuyor.
 
   
 
 
     

Havaların ısınması, yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte hafta sonu etkinliklerimiz de iyice arttı. Hafta sonlarında kimimiz şehir hayatından kaçıyor, rotasını tatil yörelerine çeviriyor; kimimiz de soluğu açık havada brunch keyiflerinde, mangal partilerinde alıyor. Hafta sonu planlarımız farklı olsa da, hafta sonunda trendy şıklığın anahtarı Tergan 2010 ilkbahar/yaz koleksiyonu ayakkabı, çanta ve aksesuar seçeneklerinde bulunuyor.Tergan’ın bol alternatifli weekend line’ı bu yaz sezonunda kurtarıcınız olacak. Kalitenin, şıklığın öncüsü Tergan, 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunda hafta sonlarına özel en trend, en rahat ve en fonksiyonel ayakkabı, çanta ve aksesuarları sunuyor.Sezonun en trend ürünlerini barındıran Tergan weekend line’ı ile hafta sonu gezmelerinde tüm gözler size çevrilecek.Yazın vazgeçilmez rengi beyaz, kahverengi-bej-beyaz birlikteliği, kırmızının cazibesi ile oluşturulan ayakkabı-çanta kombinasyonları, feminen ve sportif seçenekleriyle “hepsi benim olmalı” dedirtecek.

Tergan weekend line’a özel büyük püsküllü çantasıyla tamamlanan dolgu topuklu beyaz bağcıklı ayakkabı bu yazın en favori modeli olmaya aday. Daha feminen olmak istediğinizde ise ince topuklu çok şık Tergan ayakkabıları ve pötikare kahverengi-bej kombinasyonu ayakkabı-çanta setini tercih edebilirsiniz.


Hafta sonu kıyafetlerinizi mükemmel bir şekilde tamamlayan Tergan ürünleri hem tasarım güzelliği, hem de üretim kalitesiyle fark yaratıyor. Böylece şık ve aynı zamanda rahat olmak mümkün kılınabiliyor. Geriye de size hafta sonu keyfinizi doyasıya yaşamak kalıyor!

Kaliteli el işçiliği ile hazırlanan Tergan weekend line ile sınırsız konforu yaşayacak, hafta sonu keyfinize ayağınızda hiçbir şey yokmuş gibi büyük bir rahatlıkla devam edebileceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>