>

MODA - STİL

Tita’da Anneler Günü indirimi...

Tita, yaz koleksiyonu için tasarladığı birbirinden şık trikolarında Anneler Günü’ne özel indirimler sunuyor.
 
   
 
 
     
Yazın tüm canlı renklerini bir araya getiren Tita’da, indirimler trikolarla sınırlı değil. Tüm Tita mağazalarında 2 ürün birden alanları %20, 3 ürün alanları ise %30 indirim fırsatı bekliyor.


Dinamik ve modern kadınların tercihi Tita, 2008 yaz koleksiyonu için hazırladığı trikolarını Anneler Günü’ne özel %30 indirimle sunuyor. Siz de, annenize harika bir armağan sunmak istiyorsanız Tita’nın şık trikolarından birini seçebilir ve üstelik %30 özel indirim avantajından da yararlanabilirsiniz.


Anneler Günü için Tita’nın sunduğu sürprizler bu kadarla sınırlı değil. Tita’nın yaz renklerini yansıtan yeni koleksiyonundan 2 ürün almanız halinde %20 indirim sizleri bekliyor. Koleksiyondan 3 ürün birden beğendiğiniz taktirde, indirim oranı %30’u buluyor. Hareketli renkleri tüm coşkusuyla kreasyonlarına yansıtan Tita’nın yaz aylarına damgasını vuracak trikoları, modern kadının hareketli yaşamına uygun, rahat ve şık modellerden oluşuyor.


Tita’nın, Anneler Günü’ne özel hazırladığı özel indirim kampanyalarının yanı sıra 2008 yaz koleksiyonunda yer alan boncuk ve payetlerle süslenmiş tunikler, son derece şık ve sade bermuda şortları da büyük beğeni topluyor. Tropikal meyveleri çağrıştıran renk ve desenlerin kullanıldığı koleksiyonda ayrıca, satenden örme kumaşına, uzunundan kısasına pek çok elbise seçeneği de bulunuyor.


Tita’nın 2008 yaz koleksiyonunda trikolarla, tuniklerle ve pek çok farklı modelle kombinlenebilen pantolonlar ile bermudalar dikkat çekiyor. Koleksiyonda yaza damgasını vuracak olan emprimeler cömertçe kullanılırken, farklı dokudaki kumaşların birbirleriyle uyumları göz kamaştırıyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>