>

MODA - STİL

Topshop 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

TOPSHOP, İlkbahar-Yaz 2016 koleksiyonu ile modanın nabzını tutuyor.
 
   
 
 
     

TOPSHOP İlkbahar- Yaz 2016 sezonunda genç ve dinamik tasarımlarıyla trendleri belirlemeye devam ediyor. Stiliyle fark yaratanların markası TOPSHOP, İlkbahar-yaz sezonunda 90’ların tarzından ilham alan sokak hikayeleri ile modaseverleri büyülüyor. Vintage esintiler taşıyan fermuarlı, renk bloklarıyla zenginleşen çizgili ceketler, pilili tenis etekleriyle kombinleniyor. Spor giyimin vazgeçilmezi swearshirtlerle eşleştirilen yüksek bel pantolonlar ise zincir kemerlerlerle detaylandırılıyor. Pencere dekolteleri ile detaylandırılan dar kesimli elbiseler sezonun hikayesini çekici hale getirirken ,saten elbiseler kısa T-Shirtler ve spor ayakkabılarla kombinlenerek grunge stilin esintilerini taşıyor.Kırsal yaşamın sakin ve naïf yapısından esinlenen Modern Puritan stilinin temelini oluşturan elbiseler, krepeler ve tarz kumaşlarla günümüzün şehir yaşamına adapte ediliyor. Danteller, kumaş katmanları, piliseler ve kloş detaylarla harmanlanan önlükler ve bluz üzerine giyilen askısız elbiseler yeni sezonun en hit trendleri arasında gösteriliyor. Stili tamamlayan yüksek belli pantolonlarla kombinlenen kareli boyfriend ceketler ise androjen esinti ile TOPSHOP tarzını ortaya koyuyor.

TOPSHOP İlkbahar-Yaz 2016 koleksiyonunda moda bu kez, Modernist sanatçı Sonia Delaunay tarafından yaratılan kolaj ve cut-out baskılarla şekilleniyor. Düz ve bükümlü çizgilerle beraber grafik çiçekler, puantiyeler, kalpler ve konuşma balonları ile özgün tarzını ortaya koyan koleksiyonda, şort-crop top takımlar, geniş yakalı bluzlar, boyun detaylı gömlekler ve yırtık girlfriend jeanler ön plana çıkıyor.

Yeni sezona ilham veren en önemli dönemlerden bir diğeri ise 80’ler olarak modaseverlerin beğenisine sunuluyor. Dönemin dramatik efektlerle şekillenen stili günümüze uyarlanıyor. Hacimli üstler, yüksek belli şalvar pantolonlar ve asimetrik katlanan bluzların hüküm sürdüğü koleksiyonda kumaş özellikleri ve terzilik dikkat çekiyor. Diz üstü kalem etekler ve çift düğmeli ceket elbiselerle 80’ler ruhunun canlandığı koleksiyonda gençlik aşısını ise keskin renk bloklu kazaklar, kot gömlekler ve pilot ceketler sağlıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>